Szukasz sprzętu medycznego? Wypełnij darmowe zapytanie
Wypełnij darmowe zapytanie
MedicalOnline.pl wyszukuje najlepszych dostawców
i przesyła im Twoje zapytanie
Dostawcy przesyłają Ci oferty handlowe dotyczące zapytania
sprzęt medyczny
Wyślijzapytanie ofertowe

Katowicka klinika liderem międzynarodowego rankingu

MedicalOnline.pl | 2016-03-14
Katowicka klinika liderem międzynarodowego rankingu

Dentim Clinic, działające na zagranicznych rynkach pod marką Dentim Europe, zajęło 1. miejsce w zestawieniu Global Clinic Rating (GCR) - międzynarodowym rankingu, który ocenił 100 ośrodków stomatologicznych z całej Polski.

Dentim Clinic z Katowic znalazło się na szczycie rankingu Global Clinic Rating (GCR), który ocenił 100 ośrodków stomatologicznych w Polsce. Katowicka klinika zajęła w nim podwójne 1. miejsce, zarówno w skali kraju, jak i w skali swojego miasta.

Co więcej, placówka trafiła także do pierwszej dziesiątki globalnego rankingu najlepszych klinik na całym świecie, zajmując wysokie, bo 9. miejsce. W tym  międzynarodowym gronie to jedyna klinika stomatologiczna z Polski. 

W ocenie katowickiej kliniki twórcy rankingu GCR wzięli pod uwagę kilka czynników m.in. poziom świadczonych usług, dostępne w gabinecie udogodnienia dla pacjenta, jakość obsługi, a także opinie, jakie można znaleźć o placówce w Google, na Facebooku oraz w innych niezależnych źródłach.

To już drugie międzynarodowe wyróżnienie dla projektu Dentim Europe, który stworzony został z myślą o kompleksowym leczeniu obcokrajowców w Polsce.  W lutym klinika zdobyła nagrodę za wysoki standard obsługi pacjenta, jaką co roku przyznaje serwis WhatClinic.com. Tutaj podstawą do nagrody były oceny pacjentów.

- Nasz projekt zaczyna być zauważany i doceniany w krajach, z których pochodzą nasi pacjenci.  Co ważne są to wyróżnienia dotyczące jakości leczenia i obsługi. Tym samym udowadniamy, że klinika w Polsce może świadczyć usługi na równie wysokim poziomie, co ośrodek w USA czy Wielkiej Brytanii - mówi Wojciech Fąferko, właściciel Centrum Implantologii i Ortodoncji Dentim Clinic w Katowicach, którego częścią jest Dentim Europe.

Dentim Europe zostało stworzone przez Dentim Clinic 5 lat temu. Dziś stanowi integralną część jednego z najdynamiczniej rozwijających się ośrodków stomatologicznych na południu Polski.  Klinika koncentruje się  głównie na implantologii, protetyce oraz stomatologii estetycznej. W ośrodku regularnie leczą się Brytyjczycy, Niemcy, Szwedzi, Norwegowie, Duńczycy, a od niedawna także Amerykanie. Oprócz leczenia placówka zapewnia także dodatkowe usługi m.in. pełną logistykę, transport i zakwaterowanie dla pacjentów oraz wycieczki fakultatywne.