Szukasz sprzętu medycznego? Wypełnij darmowe zapytanie
Wypełnij darmowe zapytanie
MedicalOnline.pl wyszukuje najlepszych dostawców
i przesyła im Twoje zapytanie
Dostawcy przesyłają Ci oferty handlowe dotyczące zapytania
sprzęt medyczny
Wyślijzapytanie ofertowe

Sprzęt rehabilitacyjny dla dzieci

 (produktów w bazie 35)
Materac do ćwiczeń rehabilitacyjnych 200 x 120 x 5 cmMeden - Inmed Sp. z o.o.

Materac do ćwiczeń rehabilitacyjnych 200 x 120 x 5 cmMaterac jednoczęściowy z pianki poliuretanowej krytej sztuczną skórą. Doskonały do ćwiczeń w domu i profesjonalnej rehabilitacji.

więcej informacji
Airex Fitness Mata gimnastyczna HerculesMeden - Inmed Sp. z o.o.

Airex Fitness Mata gimnastyczna HerculesProfesjonalna mata gimnastyczna piankowa do ćwiczeń rehabilitacyjnych i fitnessu.

więcej informacji
Lustro korekcyjne L-03Meden - Inmed Sp. z o.o.

Lustro korekcyjne L-03Lustro korekcyjne ze skrzydłami bocznymi.INNE PRODUKTY W TEJ KATEGORIILustro korekcyjne L-02Lustro korekcyjne ze skrzydłami bocznymi.Lustro korekcyjne L-01Lustro korekcyjne pojedyncze.

więcej informacji
Relingi i wieszaki na maty AirexMeden - Inmed Sp. z o.o.

Relingi i wieszaki na maty AirexMaty i wieszaki przeznaczone do przechowywania mat gimnastycznych Airex.

więcej informacji
Airex Fitness Mata gimnastyczna Corona 200Meden - Inmed Sp. z o.o.

Airex Fitness Mata gimnastyczna Corona 200Nowa mata gimnastyczna Airex, którą wyróżnia unikalna formuła zapewniająca użytkownikom skuteczną ochronę antybakteryjną podczas ćwiczeń. Jest miękka, ciepła w dotyku i przyjemna dla skóry.W promocji kolor terraINNE PRODUKTY W TEJ KATEGORII:Airex Fitness Mat (...)

więcej informacji
MOTOmed gracile 12 urządzenie dla dzieci, do treningu pasywnego i aktywnego nógMeden - Inmed Sp. z o.o.

MOTOmed gracile 12 urządzenie dla dzieci, do treningu pasywnego i aktywnego nógMOTOmed gracile to rotor rehabilitacyjny skonstruowany z myślą o rehabilitacji dzieci. To urządzenie do terapii ruchowej dzieci z napędem silnikowym.Dostosowanie konstrukcji:Odstęp między pedałami wynosi tylko 12 cm dzięk (...)

więcej informacji
Urządzenie do rehabilitacji stawu skokowego i kolanowego AVIORMeden - Inmed Sp. z o.o.

Urządzenie do rehabilitacji stawu skokowego i kolanowego AVIORJednym z najczęściej występujących schorzeń układu kostno-stawowego są uszkodzenia i urazy stawu skokowego. Urazy te zdarzają się zarówno u profesjonalnych sportowców podczas treningu, jak i podczas życia codziennego. Urządzenie do rehabi (...)

więcej informacji
Urządzenie do terapii dysfagii VitalStim TherapyMeden - Inmed Sp. z o.o.

Urządzenie do terapii dysfagii VitalStim TherapyUrządzenie VitalStim Therapy jest wykorzystywane w szpitalach zajmujących się rehabilitacją, klinikach oraz ośrodkach opieki. Urządzenie to pomaga logopedom na nowo nauczyć pacjentów przełykania potraw. Dzięki temu pacjenci mogą pozbyć się specjalnych (...)

więcej informacji
Program edukacyjny "Terapia Dysleksji"Meden - Inmed Sp. z o.o.

Program edukacyjny "Terapia Dysleksji"Zastosowana w programie przyjazna forma nauki przez zabawę sprzyja szybszemu osiąganiu oczekiwanych rezultatów terapii.Opiekunem całości serii Dysleksja jest wybitny autorytet w dziedzinie dysleksji rozwojowej Pani prof. dr hab. Marta Bogdanowicz. Części diagnos (...)

więcej informacji
Materac składany do ćwiczeń rehabilitacyjnych 180 x 90 x 5 cmMeden - Inmed Sp. z o.o.

Materac składany do ćwiczeń rehabilitacyjnych 180 x 90 x 5 cmMaterac trzyczęściowy, składany z pianki poliuretanowej krytej sztuczną skórą. Doskonały do ćwiczeń w domu i profesjonalnej rehabilitacji.

więcej informacji
Urządzenie do rehabilitacji stawu nadgarstkowego PICTORMeden - Inmed Sp. z o.o.

Urządzenie do rehabilitacji stawu nadgarstkowego PICTORAparat do rehabilitacji PICTOR umożliwia kompleksową rehabilitację stawu nadgarstkowego z wykorzystaniem ćwiczeń czynnych i biernych. Przywraca naturalne, fizjologiczne ruchy stawu nadgarstkowego, urządzenie jednocześnie zapisuje historię ćwicze (...)

więcej informacji
Platforma wibracyjna z poręczą i uchwytami na ręce Compex WinplateMeden - Inmed Sp. z o.o.

Platforma wibracyjna z poręczą i uchwytami na ręce Compex WinplatePlatforma wibracyjna Compex Winplate wzmacnia mięśnie w identyczny sposób jak trening siłowy. Dzięki pionowym wibracjom wprawiającym w ruch mięśnie, aktywowane jest do 100% włókien mięśniowych, gdzie tradycyjny trening mobilizuje ich (...)

więcej informacji
Rozszerzenia Programów edukacyjnych "Terapia Logopedyczna" LOGO-GRY - program wspomagający trening…Meden - Inmed Sp. z o.o.

Rozszerzenia Programów edukacyjnych "Terapia Logopedyczna"LOGO-GRY - program wspomagający trening artykulacyjny i ćwiczenia warstwy suprasegmentalnej języka.Logo-Gry są zestawem składającym się z 26 gier, będących atrakcyjnym elementem wspomagającym terapię logopedyczną dzieci z zaburzeniami słuchu (...)

więcej informacji
Zestaw ZK do korekcji wad postawy dzieciMeden - Inmed Sp. z o.o.

Zestaw ZK do korekcji wad postawy dzieciZestaw ZK to zestaw przeznaczony do korekcji wad postawy u dzieci. Stosowany w salach gimnastycznych, gabinetach rehabilitacji, pozwala na pracę z grupą pacjentów. Każde z urządzeń posiada odrębne zadania terapeutyczne, dzięki czemu pozwala terapeucie na przep (...)

więcej informacji
Aparat do rehabilitacji stawu skokowego DRACOMeden - Inmed Sp. z o.o.

Aparat do rehabilitacji stawu skokowego DRACODRACO odciąża terapeutę umożliwiając mu pracę z kilkoma pacjentami jednocześnie bez narażenia na urazy kręgosłupa. Dzięki silnemu zaangażowaniu pacjenta w wykonywane ćwiczenia, trening jest efektywny i dopasowany do indywidualnych możliwości podczas całej (...)

więcej informacji
Airex Fitness Mata gimnastyczna Fitline 140Meden - Inmed Sp. z o.o.

Airex Fitness Mata gimnastyczna Fitline 140Profesjonalna mata gimnastyczna wykonana z lekkiej pianki, do ćwiczeń rehabilitacyjnych i fitness.

więcej informacji
Airex Fitness Mata gimnastyczna Yoga Pilates 190Meden - Inmed Sp. z o.o.

Airex Fitness Mata gimnastyczna Yoga Pilates 190Profesjonalna, sprężysta mata gimnastyczna zaprojektowana z myślą o osobach praktykujących jogę i pilates.W promocji kolor antracyt

więcej informacji
Airex Fitness Mata gimnastyczna Coronella 200Meden - Inmed Sp. z o.o.

Airex Fitness Mata gimnastyczna Coronella 200Nową matę wyróżnia unikalna formuła zapewniająca użytkownikom skuteczną ochronę antybakteryjną podczas ćwiczeń. Jest miękka, ciepła w dotyku i przyjemna dla skóry.INNE PRODUKTY W TEJ KATEGORII:Airex Fitness Mata gimnastyczna Coronella 185

więcej informacji
MOTOmed letto 2 urządzenie do terapii ruchowej dla pacjentów leżącychMeden - Inmed Sp. z o.o.

MOTOmed letto 2 urządzenie do terapii ruchowej dla pacjentów leżącychUrządzenie do pasywnej i aktywnej terapii ruchowej nóg dla pacjentów leżących, na statywie, z analizą przebytego treningu z prowadnicą na nogi z regulowanym obciążeniem stawów kolanowych.MOTOmed letto 2 jest wyposażone w duże, łatw (...)

więcej informacji
Splinty dla dzieci - Usztywnienia Pneumatyczne UriasMeden - Inmed Sp. z o.o.

Splinty dla dzieci - Usztywnienia Pneumatyczne UriasSplinty URIAS, wykonane ze specjalnego tworzywa, zostały zaprojektowane do rehabilitacji pacjentów z ogniskowym uszkodzeniem mózgu. W krótkim czasie znalazły też zastosowanie w terapii małych pacjentów z mózgowym porażeniem dziecięcym.INNE PRODUKTY (...)

więcej informacji
Airex Fitness Mata gimnastyczna Fitline 180Meden - Inmed Sp. z o.o.

Airex Fitness Mata gimnastyczna Fitline 180Profesjonalna mata fitness, piankowa do ćwiczeń rehabilitacyjnych i fitnessu.W promocji kolor kiwi, zielony morski i różowy

więcej informacji
Aparat do rehabilitacji skoliozy SKOL-ASMeden - Inmed Sp. z o.o.

Aparat do rehabilitacji skoliozy SKOL-ASAparat do korekcji skoliozy SKOL-AS to innowacyjne urządzenie, które korzysta z fizjologicznych i biomechanicznych uwarunkowań umożliwiających regresję skrzywień bocznych kręgosłupa, jednocześnie pozwalając na odbudowę mięśni utrzymujących kręgi w prawidłowym (...)

więcej informacji
Trenery równowagi i poduszki sensoryczne MSDBardoMed Sp. z o.o.

Trenery równowagi i poduszki sensoryczne MSD   Cena nie zawiera kosztów transportu. Trenery równowagi i poduszki sensoryczne służą do ćwiczeń głębszego czucia, a także równowagi i koordynacji. Mogą być używane na stojąco, siedząco lub klęcząc. Łatwo je utrzymać w czystości oraz przechowyw (...)

więcej informacji
REOGOBTL Polska Sp. z o.o.

REOGORobot do terapii konczyn gornychKorzyści z terapii ReoGo:· szerokie zastosowanie u pacjentów po udarach· aż 5 trybów pracy, które stopniowo zwiększają obciążenie i trudność ruchów; umożliwia dostosowanie rehabilitacji do pacjentów w różnych stanach chorobowych· poprzez naprowadzanie i motywowan (...)

więcej informacji
Mata gimnastyczna (rehabilitacyjna) Mambo Exercise Mat MSDBardoMed Sp. z o.o.

Mata gimnastyczna (rehabilitacyjna) Mambo Exercise Mat MSD   Cena nie zawiera kosztów transportu. Mata gimnastyczna (rehabilitacyjna) Mambo Exercise Mat MSD pozwala ćwiczącym cieszyć się miękkim podłożem. Znacznie zwiększa komfort podczas ćwiczeń dzięki powłoce antypoślizgowej. Do maty dołącz (...)

więcej informacji

KATEGORIE (kliknij aby rozwinąć)

Sprzęt medyczny
Rehabilitacja i fizykoterapia (sprzęt rehabilitacyjny)
Atlasy
Elektrody
Fango
Fotele
Rotory
RSWT