Szukasz sprzętu medycznego? Wypełnij darmowe zapytanie
Wypełnij darmowe zapytanie
MedicalOnline.pl wyszukuje najlepszych dostawców
i przesyła im Twoje zapytanie
Dostawcy przesyłają Ci oferty handlowe dotyczące zapytania
sprzęt medyczny
Wyślijzapytanie ofertowe

Sprzęt rehabilitacyjny dla dzieci

 (produktów w bazie 35)
Zestaw ZK do korekcji wad postawy dzieciMeden - Inmed Sp. z o.o.

Zestaw ZK do korekcji wad postawy dzieciZestaw ZK to zestaw przeznaczony do korekcji wad postawy u dzieci. Stosowany w salach gimnastycznych, gabinetach rehabilitacji, pozwala na pracę z grupą pacjentów. Każde z urządzeń posiada odrębne zadania terapeutyczne, dzięki czemu pozwala terapeucie na przep (...)

więcej informacji
Urządzenie do rehabilitacji stawu nadgarstkowego PICTORMeden - Inmed Sp. z o.o.

Urządzenie do rehabilitacji stawu nadgarstkowego PICTORAparat do rehabilitacji PICTOR umożliwia kompleksową rehabilitację stawu nadgarstkowego z wykorzystaniem ćwiczeń czynnych i biernych. Przywraca naturalne, fizjologiczne ruchy stawu nadgarstkowego, urządzenie jednocześnie zapisuje historię ćwicze (...)

więcej informacji
Rozszerzenia Programów edukacyjnych "Terapia Logopedyczna" LOGO-GRY - program wspomagający trening…Meden - Inmed Sp. z o.o.

Rozszerzenia Programów edukacyjnych "Terapia Logopedyczna"LOGO-GRY - program wspomagający trening artykulacyjny i ćwiczenia warstwy suprasegmentalnej języka.Logo-Gry są zestawem składającym się z 26 gier, będących atrakcyjnym elementem wspomagającym terapię logopedyczną dzieci z zaburzeniami słuchu (...)

więcej informacji
Urządzenie do terapii dysfagii VitalStim TherapyMeden - Inmed Sp. z o.o.

Urządzenie do terapii dysfagii VitalStim TherapyUrządzenie VitalStim Therapy jest wykorzystywane w szpitalach zajmujących się rehabilitacją, klinikach oraz ośrodkach opieki. Urządzenie to pomaga logopedom na nowo nauczyć pacjentów przełykania potraw. Dzięki temu pacjenci mogą pozbyć się specjalnych (...)

więcej informacji
MOTOmed letto 2 urządzenie do terapii ruchowej dla pacjentów leżącychMeden - Inmed Sp. z o.o.

MOTOmed letto 2 urządzenie do terapii ruchowej dla pacjentów leżącychUrządzenie do pasywnej i aktywnej terapii ruchowej nóg dla pacjentów leżących, na statywie, z analizą przebytego treningu z prowadnicą na nogi z regulowanym obciążeniem stawów kolanowych.MOTOmed letto 2 jest wyposażone w duże, łatw (...)

więcej informacji
Aparat do rehabilitacji stawu skokowego DRACOMeden - Inmed Sp. z o.o.

Aparat do rehabilitacji stawu skokowego DRACODRACO odciąża terapeutę umożliwiając mu pracę z kilkoma pacjentami jednocześnie bez narażenia na urazy kręgosłupa. Dzięki silnemu zaangażowaniu pacjenta w wykonywane ćwiczenia, trening jest efektywny i dopasowany do indywidualnych możliwości podczas całej (...)

więcej informacji
MOTOmed gracile 12 urządzenie dla dzieci, do treningu pasywnego i aktywnego nógMeden - Inmed Sp. z o.o.

MOTOmed gracile 12 urządzenie dla dzieci, do treningu pasywnego i aktywnego nógMOTOmed gracile to rotor rehabilitacyjny skonstruowany z myślą o rehabilitacji dzieci. To urządzenie do terapii ruchowej dzieci z napędem silnikowym.Dostosowanie konstrukcji:Odstęp między pedałami wynosi tylko 12 cm dzięk (...)

więcej informacji
Urządzenie do rehabilitacji stawu skokowego i kolanowego AVIORMeden - Inmed Sp. z o.o.

Urządzenie do rehabilitacji stawu skokowego i kolanowego AVIORJednym z najczęściej występujących schorzeń układu kostno-stawowego są uszkodzenia i urazy stawu skokowego. Urazy te zdarzają się zarówno u profesjonalnych sportowców podczas treningu, jak i podczas życia codziennego. Urządzenie do rehabi (...)

więcej informacji
Lustro korekcyjne L-03Meden - Inmed Sp. z o.o.

Lustro korekcyjne L-03Lustro korekcyjne ze skrzydłami bocznymi.INNE PRODUKTY W TEJ KATEGORIILustro korekcyjne L-02Lustro korekcyjne ze skrzydłami bocznymi.Lustro korekcyjne L-01Lustro korekcyjne pojedyncze.

więcej informacji
Relingi i wieszaki na maty AirexMeden - Inmed Sp. z o.o.

Relingi i wieszaki na maty AirexMaty i wieszaki przeznaczone do przechowywania mat gimnastycznych Airex.

więcej informacji
Airex Fitness Mata gimnastyczna Corona 200Meden - Inmed Sp. z o.o.

Airex Fitness Mata gimnastyczna Corona 200Nowa mata gimnastyczna Airex, którą wyróżnia unikalna formuła zapewniająca użytkownikom skuteczną ochronę antybakteryjną podczas ćwiczeń. Jest miękka, ciepła w dotyku i przyjemna dla skóry.W promocji kolor terraINNE PRODUKTY W TEJ KATEGORII:Airex Fitness Mat (...)

więcej informacji
Airex Fitness Mata gimnastyczna Fitline 140Meden - Inmed Sp. z o.o.

Airex Fitness Mata gimnastyczna Fitline 140Profesjonalna mata gimnastyczna wykonana z lekkiej pianki, do ćwiczeń rehabilitacyjnych i fitness.

więcej informacji
Program edukacyjny "Terapia Dysleksji"Meden - Inmed Sp. z o.o.

Program edukacyjny "Terapia Dysleksji"Zastosowana w programie przyjazna forma nauki przez zabawę sprzyja szybszemu osiąganiu oczekiwanych rezultatów terapii.Opiekunem całości serii Dysleksja jest wybitny autorytet w dziedzinie dysleksji rozwojowej Pani prof. dr hab. Marta Bogdanowicz. Części diagnos (...)

więcej informacji
Platforma wibracyjna z poręczą i uchwytami na ręce Compex WinplateMeden - Inmed Sp. z o.o.

Platforma wibracyjna z poręczą i uchwytami na ręce Compex WinplatePlatforma wibracyjna Compex Winplate wzmacnia mięśnie w identyczny sposób jak trening siłowy. Dzięki pionowym wibracjom wprawiającym w ruch mięśnie, aktywowane jest do 100% włókien mięśniowych, gdzie tradycyjny trening mobilizuje ich (...)

więcej informacji
Airex Fitness Mata gimnastyczna Fitline 180Meden - Inmed Sp. z o.o.

Airex Fitness Mata gimnastyczna Fitline 180Profesjonalna mata fitness, piankowa do ćwiczeń rehabilitacyjnych i fitnessu.W promocji kolor kiwi, zielony morski i różowy

więcej informacji
Aparat do rehabilitacji skoliozy SKOL-ASMeden - Inmed Sp. z o.o.

Aparat do rehabilitacji skoliozy SKOL-ASAparat do korekcji skoliozy SKOL-AS to innowacyjne urządzenie, które korzysta z fizjologicznych i biomechanicznych uwarunkowań umożliwiających regresję skrzywień bocznych kręgosłupa, jednocześnie pozwalając na odbudowę mięśni utrzymujących kręgi w prawidłowym (...)

więcej informacji
Materac do ćwiczeń rehabilitacyjnych 200 x 120 x 5 cmMeden - Inmed Sp. z o.o.

Materac do ćwiczeń rehabilitacyjnych 200 x 120 x 5 cmMaterac jednoczęściowy z pianki poliuretanowej krytej sztuczną skórą. Doskonały do ćwiczeń w domu i profesjonalnej rehabilitacji.

więcej informacji
Airex Fitness Mata gimnastyczna Coronella 200Meden - Inmed Sp. z o.o.

Airex Fitness Mata gimnastyczna Coronella 200Nową matę wyróżnia unikalna formuła zapewniająca użytkownikom skuteczną ochronę antybakteryjną podczas ćwiczeń. Jest miękka, ciepła w dotyku i przyjemna dla skóry.INNE PRODUKTY W TEJ KATEGORII:Airex Fitness Mata gimnastyczna Coronella 185

więcej informacji
Materac składany do ćwiczeń rehabilitacyjnych 180 x 90 x 5 cmMeden - Inmed Sp. z o.o.

Materac składany do ćwiczeń rehabilitacyjnych 180 x 90 x 5 cmMaterac trzyczęściowy, składany z pianki poliuretanowej krytej sztuczną skórą. Doskonały do ćwiczeń w domu i profesjonalnej rehabilitacji.

więcej informacji
Airex Fitness Mata gimnastyczna HerculesMeden - Inmed Sp. z o.o.

Airex Fitness Mata gimnastyczna HerculesProfesjonalna mata gimnastyczna piankowa do ćwiczeń rehabilitacyjnych i fitnessu.

więcej informacji
Splinty dla dzieci - Usztywnienia Pneumatyczne UriasMeden - Inmed Sp. z o.o.

Splinty dla dzieci - Usztywnienia Pneumatyczne UriasSplinty URIAS, wykonane ze specjalnego tworzywa, zostały zaprojektowane do rehabilitacji pacjentów z ogniskowym uszkodzeniem mózgu. W krótkim czasie znalazły też zastosowanie w terapii małych pacjentów z mózgowym porażeniem dziecięcym.INNE PRODUKTY (...)

więcej informacji
Airex Fitness Mata gimnastyczna Yoga Pilates 190Meden - Inmed Sp. z o.o.

Airex Fitness Mata gimnastyczna Yoga Pilates 190Profesjonalna, sprężysta mata gimnastyczna zaprojektowana z myślą o osobach praktykujących jogę i pilates.W promocji kolor antracyt

więcej informacji
Pulsoksymetr dla dzieci na palec PC-60DMedical Devices Consulting

Pulsoksymetr dla dzieci na palec PC-60D - zaprojektowany dla małych rozmiarów palców. Precyzyjny pomiar saturacji (SpO2) oraz pulsu (PR) pozwala na monitorowanie parametrów życiowych zarówno w placówkach służby zdrowia oraz warunkach domowych. Obrazowanie krzywej pletyzmograficznej. Pulsoksymet (...)

więcej informacji
Pulsoksymetr dla dzieci PC-60D2Medical Devices Consulting

Pulsoksymetr dla dzieci PC-60D2 * dopasowany do małych palców dla pacjentów od 10kg wagi. Pulsoksymetry Creative pozwalają na bezbolesny i nieinwazyjny pomiar istotnych funkcji życiowych u dzieci. Pulsoksymetry na palec pozwalają na szybki, okresowy pomiar wartości saturacji [SpO2] i pulsu [PR] (...)

więcej informacji
Trenery równowagi i poduszki sensoryczne MSDBardoMed Sp. z o.o.

Trenery równowagi i poduszki sensoryczne MSD   Cena nie zawiera kosztów transportu. Trenery równowagi i poduszki sensoryczne służą do ćwiczeń głębszego czucia, a także równowagi i koordynacji. Mogą być używane na stojąco, siedząco lub klęcząc. Łatwo je utrzymać w czystości oraz przechowyw (...)

więcej informacji

KATEGORIE (kliknij aby rozwinąć)

Sprzęt medyczny
Rehabilitacja i fizykoterapia (sprzęt rehabilitacyjny)
Atlasy
Elektrody
Fango
Fotele
Rotory
RSWT