Szukasz sprzętu medycznego? Wypełnij darmowe zapytanie
Wypełnij darmowe zapytanie
MedicalOnline.pl wyszukuje najlepszych dostawców
i przesyła im Twoje zapytanie
Dostawcy przesyłają Ci oferty handlowe dotyczące zapytania
sprzęt medyczny
Wyślijzapytanie ofertowe

Sprzęt rehabilitacyjny dla dzieci

 (produktów w bazie 13)
Siatki rehabilitacyjneBardoMed Sp. z o.o.

Siatki rehabilitacyjne   Cena nie zawiera kosztów transportu. Siatki rehabilitacyjne to przyjazne i łatwe w użyciu przyrządy do wzmacniania mięśni ręki. Dzięki zastosowaniu specjalnego rodzaju gumy siatki przez długi czas zachowują swój oryginalny kształt i właściwości. Jest to produkt ła (...)

więcej informacji
Mata gimnastyczna (rehabilitacyjna) Mambo Exercise Mat MSDBardoMed Sp. z o.o.

Mata gimnastyczna (rehabilitacyjna) Mambo Exercise Mat MSD   Cena nie zawiera kosztów transportu. Mata gimnastyczna (rehabilitacyjna) Mambo Exercise Mat MSD pozwala ćwiczącym cieszyć się miękkim podłożem. Znacznie zwiększa komfort podczas ćwiczeń dzięki powłoce antypoślizgowej. Do maty dołącz (...)

więcej informacji
Pulsoksymetr dla dzieci na palec PC-60DMedical Devices Consulting

Pulsoksymetr dla dzieci na palec PC-60D - zaprojektowany dla małych rozmiarów palców. Precyzyjny pomiar saturacji (SpO2) oraz pulsu (PR) pozwala na monitorowanie parametrów życiowych zarówno w placówkach służby zdrowia oraz warunkach domowych. Obrazowanie krzywej pletyzmograficznej. Pulsoksymet (...)

więcej informacji
Pulsoksymetr dla dzieciMedical Devices Consulting

Pulsoksymetr dla dzieci PC-66A z czujnikiem SpO2 dla dzieci - w zestawie czujnik SpO2 dla dzieci (pediatryczny) - wysokiej klasy wyświetlacz LCD umożliwia obrazowanie wartości saturacji [SpO2], pulsu [PR] oraz słupka pulsu. - pulsoksymetr dla dzieci PC-66A oferuje precyzyjny pom (...)

więcej informacji
REOGOBTL Polska Sp. z o.o.

REOGORobot do terapii konczyn gornychKorzyści z terapii ReoGo:· szerokie zastosowanie u pacjentów po udarach· aż 5 trybów pracy, które stopniowo zwiększają obciążenie i trudność ruchów; umożliwia dostosowanie rehabilitacji do pacjentów w różnych stanach chorobowych· poprzez naprowadzanie i motywowan (...)

więcej informacji
Trenery równowagi i poduszki sensoryczne MSDBardoMed Sp. z o.o.

Trenery równowagi i poduszki sensoryczne MSD   Cena nie zawiera kosztów transportu. Trenery równowagi i poduszki sensoryczne służą do ćwiczeń głębszego czucia, a także równowagi i koordynacji. Mogą być używane na stojąco, siedząco lub klęcząc. Łatwo je utrzymać w czystości oraz przechowyw (...)

więcej informacji
MEDBIKE - TERAPIA RUCHOWA Z BIOFEEDBACKIEMBTL Polska Sp. z o.o.

MEDBIKE - TERAPIA RUCHOWA Z BIOFEEDBACKIEMMedBike jest wszechstronnym urządzeniem do terapii ruchowej zapewniającym doskonałą rehabilitację kończyn dolnych. Szerokie wykorzystanie w zakresie treningu aktywnego, pasywnego oraz wspomaganego umożliwia indywidualne podejście do pacjenta. MedBike z powod (...)

więcej informacji
Pulsoksymetr dla dzieci PC-60D2Medical Devices Consulting

Pulsoksymetr dla dzieci PC-60D2 * dopasowany do małych palców dla pacjentów od 10kg wagi. Pulsoksymetry Creative pozwalają na bezbolesny i nieinwazyjny pomiar istotnych funkcji życiowych u dzieci. Pulsoksymetry na palec pozwalają na szybki, okresowy pomiar wartości saturacji [SpO2] i pulsu [PR] (...)

więcej informacji
CiężarkiINNOW

Ciężarki Ciężarki rehab. z tworzywa – waga 0,5 kg - para Ciężarki rehab. z tworzywa - waga 0,7 kg – para Ciężarki rehab. z tworzywa – waga 1kg - para Ciężarki rehab. z tworzywa – waga 1,5 kg – para Ciężarki rehab. z tworzywa – waga 2 kg - para Ciężarki służą do ćwiczeń wzmacniających i (...)

więcej informacji
Ławeczka do cwiczeń, drewnianaINNOW

Ławeczka do cwiczeń, drewniana Ławeczka drewniana z gniazdem.

więcej informacji
Sprzęt rehabilitacyjny dla dzieciINNOW

Sprzęt rehabilitacyjny dla dzieci Suchy basen 200x200 cm z matą podłogową Basen rehabilitacyjny wykonany jest z twardej pianki poliuretanowej i wypełniony piłeczkami z tworzywa sztucznego. Przeznaczony jest do prowadzenia aktywnej rehabilitacji w celu łagodzenia skutków urazów i upośledzeń, a (...)

więcej informacji
Drabinka rehabilitacyjna drewnianaINNOW

Drabinka rehabilitacyjna drewniana Wymiary: 220 x 76 cm.

więcej informacji
Przyrządy rehabilitacyjno - siłoweINNOW

Przyrządy rehabilitacyjno - siłowe Skakanka o długości 180 cm Skakanka o długości 240 cm Skakanka o długości 280 cm Wałek gimnastyczny 1-kółkowy Wałki gimnastyczne służą do wzmacniania mięśni brzucha. Drążek gimnastyczny lakierowany 70 cm CЄ Drążki gimnastyczne służą d (...)

więcej informacji

KATEGORIE (kliknij aby rozwinąć)

Sprzęt medyczny
Rehabilitacja i fizykoterapia (sprzęt rehabilitacyjny)
Atlasy
Fango
Fotele
Rotory
RSWT