Portal ze sprzętem medycznym MedicalOnline.pl przedstawia jedną z największych na rynku medycznym ofertę sprzętu rehabilitacyjnego. Na naszej platformie swoją kompleksową ofertę w kategorii sprzęt rehabilitacyjny przedstawiają wiodący na rynku producenci i dystrybutorzy sprzętu do rehabilitacji i fizykoterapii

Oferujemy także sprzęt rehabilitacyjny dla dzieci, w tym stoły do rehabilitacji, kształtki, piłki, baseny z kulkami, równoważnie, drabinki gimnastyczne oraz drobny sprzęt do rehabilitacji dzieci.

Zachęcamy do składania darmowych zapytań ofertowych na sprzęt rehabilitacyjny i aparaty do fizykoterapii.

Sprzęt do Rehabilitacji i Fizykoterapii

Kategorie + rozwiń


Wyposażenie gabinetu rehabilitacyjnego – co wybrać?

W zależności od specyfiki pracy gabinetu do rehabilitacji i fizykoterapii, różna będzie aparatura, meble i drobny sprzęt rehabilitacyjny, który powinien się w nim znaleźć. Jak wyposażyć gabinet rehabilitacyjny? Najlepiej znaleźć dostawcę sprzętu, który przedstawi kompleksową ofertę na zapytanie o wyposażenie gabinetu do rehabilitacji. Wielu dystrybutorów oferuje aparaty do fizykoterapii, w tym m.in. aparaty: do elektroterapii laseroterapii sonoterapii, jonoforezy, magnetoterapii  oraz inne potrzebne do wykonywania podstawowych zabiegów rehabilitacyjnych. Cały ten sprzęt do fizykoterapii wraz z ofertami producentów i dystrybutorów można znaleźć w zakładce sprzęt rehabilitacyjny  Cena produktów oraz wycenę wyposażenia całego gabinetu można poznać po skontaktowaniu się z konkretną firmą ze sprzętem do rehabilitacji.

Częstym wyposażeniem ośrodków rehabilitacyjnych i gabinetów są aparaty do krioterapii  wykorzystujące zimne powietrze, dwutlenek węgla lub ciekły azot. Zarówno w ośrodkach spa, gabinetach odnowy biologicznej, jak i w każdym centrum rehabilitacyjnym i sanatorium można znaleźć aparaty do masażu uciskowego (do drenażu limfatycznego)

Meble do gabinetu rehabilitacyjnego – co wybrać?

Podstawą wyposażenia każdego gabinetu rehabilitacyjnego są łóżka rehabilitacyjne, stoły do masażu  i stoły rehabilitacyjne Do tego portal ze sprzętem rehabilitacyjnym MedicalOnline.pl ma bogatą ofertę akcesoriów do stołów, drobne wyposażenie gabinetów rehabilitacyjnych, wszelkiego rodzaju kształtki, taśmy, rotory, piłki rehabilitacyjne i szeroką gamę innych produktów dla rehabilitacji.

fb