Baza wiedzy

REHA Trade Show, czyli wszystko, co trzeba wiedzieć o branży rehabilitacyjnej


Dodał: Medicalonline Data: 22.09.2021

REHA Trade Show, czyli wszystko, co trzeba wiedzieć o branży rehabilitacyjnej.

 

 

 

Już 22 września 2021 na PGE Narodowym odbędą się targi
REHA Trade Show. To wydarzenie dotyczące przyszłości branży fizjoterapeutyczno-rehabilitacyjnej.

Targi REHA Trade Show to kompleksowy event, którego celem jest edukacja osób pracujących w branży rehabilitacyjnej i fizjoterapeutycznej. To okazja do pogłębienia swojej wiedzy nie tylko z zakresu techniki, ale również zarządzania własnym biznesem w branży. Poza informacjami stricte odnoszącymi się do meritum zawodu, uczestnicy będą mogli sięgnąć po eksperckie porady w zakresie skutecznej sprzedaży usług, budowania marki osobistej czy zarządzania biznesem.

To wszystko odbędzie się 22 września 2021 roku na warszawskim PGE Narodowym.

REHA MANAGEMENT

Konferencja REHA MANAGEMENT to pierwsza scena eventu. Zostanie ona poświęcona zarządzaniu gabinetami fizjoterapeutycznymi i rehabilitacyjnymi.

Prelekcje wygłoszą:

– Krzysztofa Pakulca, wykłady „Zarządzanie gabinetem fizjoterapeutycznym przez liczby” oraz „Skuteczny proces sprzedaży w gabinecie fizjoterapeutycznym”. Podczas nich poruszone zostaną kwestie zarządzania w oparciu o budżet i kluczowe wskaźniki efektywności. Ponadto, słuchacze dowiedzą się, jak zaprojektować proces sprzedaży w gabinecie fizjoterapeutycznym, który działa.

– Mateusza Wyciślika, wykłady „Jak zbudować skuteczną ofertę i stronę sprzedażową w gabinecie fizjoterapii?” oraz „Jak zbudować proces pozyskiwania pacjenta on-line krok po kroku”. Przekaże on, jak skonstruować właściwą ofertę dla działań on-line i przez swoją stronę poprowadzić pacjenta od zainteresowania do zakupu.

– Bartłomieja Lubiatowskiego, wykład „Jak prowadzić dokumentację medyczną – czyli więcej czasu dla pacjenta, mniej na prace „papierkowe?”. Zaprezentuje, jak prawidłowo prowadzić dokumentację medyczną, aby mieć jak najwięcej czasu dla swoich pacjentów, a jak najmniej poświęcać go na formalną pracę.

– Krzysztofa Cygonia, wykład „Case study: Jak pozyskać dotacje dla działalności fizjoterapeutycznej”. Przeprowadzi przez zawiłości formularzy unijnych, dokumentów i zaświadczeń.

– Pawła Marka, wykład „Pierwszy rok prowadzenia działalności”. Jak zacząć? Co jest istotne na początku prowadzenia gabinetu? Jakie kanały promocji wspomogą w pierwszych miesiącach samodzielnej pracy. Jakie trudności mogą spotkać przedsiębiorcę i jak sobie z nimi poradzić – prelegent odpowie na te wszystkie pytania.

– Karoliny i Michała Dachowskiego, prelekcja „Na fizjoterapii da się zarobić”! Wystąpienie dotyczyć będzie tego, co zadziałało w przypadku ich biznesu.

REHA PRACTISE

Warsztaty dotyczące technik i innowacji w branży poprowadzą:

– Kamil Góra – powie o treningu siłowym przy bólu pleców

– Tomasz Chomiuk – zdradzi, jak „dawkować” ruch i go używać. Przeanalizuje różne formy ruchu i korzyści, jakie dają

– Jacek Czarnek – odpowie na pytanie, dlaczego 80 procent pacjentów po udarze nie odzyskuje funkcji w kończynie górnej i jak to zmienić

– Dr hab. n. md. Armand Cholewka przekona, czy diagnostyka termowizyjna jest przyszłością w obrazowaniu medycznym i rehabilitacji

Więcej informacji na temat REHA Trade Show można znaleźć na rehatrade.pl.

fb