Baza wiedzy

Oficjalne otwarcie drugiej placówki na 5-lecie Centrum Medycznego Gamma


Dodał: Medicalonline Data: 08.09.2019

Nową placówkę na warszawskim Mokotowie otworzyło Centrum Medyczne Gamma, jeden z najnowocześniejszych prywatnych szpitali w Polsce. Uroczystość, która miała miejsce w połowie września połączona była z obchodami 5-lecia kliniki. Te dwie okazje zebrały liczne grono najważniejszych osób związanych z CM Gamma.

Część oficjalna eventu odbyła się we wnętrzach nowej placówki, która mieści się przy ul. Bobrowieckiej 8 na warszawskim Mokotowie. Uroczystym przecięciem wstęgi Prezes Zarządu Mariola Malicka rozpoczęła całe wydarzenie. Z członkami Zarządu na czele, zebrani goście i wszyscy pracownicy zostali zaproszeni do obejrzenia placówki – nowoczesnych i przestronnych gabinetów lekarskich, gabinetów przeznaczonych do badań diagnostycznych, tj. RTG, USG oraz salę rehabilitacyjną, która stanowi bardzo istotną część całej przychodni.

Bardzo bym chciał, żeby to nie była tylko zwykła, prosta kubatura. Natomiast chciałbym żebyśmy tu wprowadzili nowe techniki rehabilitacji, stworzyli pacjentom możliwość dłuższych zajęć, a także wprowadzili elementy treningu personalnego – powiedział dr n. med. Grzegorz Adamczyk.

Po obejrzeniu wnętrz nowej placówki, wszyscy goście przeszli do sali konferencyjnej, w której odbyły się przemówienia. Głos zabrali m.in. ordynator CM Gammy dr n. med. Grzegorz Adamczyk, zarząd w składzie: Prezes Zarządu Mariola Malicka, Wiceprezes Zarządu Łukasz Wróblewski oraz członek Zarządu Marcin Strządała.

Jest to wielki dzień dla Centrum Medycznego Gamma, ponieważ dzisiaj minęło 5 lat odkąd otworzyliśmy swoje podwoje i po pięciu latach udało nam się tak rozbudować firmę, że nadeszła konieczność na to, abyśmy otworzyli nową placówkę – powiedziała Prezes Zarządu Mariola Malicka.

Już od jakiegoś czasu poszukujemy nowej, atrakcyjnej lokalizacji i właśnie ta lokalizacja została wybrana nie bez powodu – Dolny Mokotów, czyli możliwość dotarcia do nowych pacjentów z południowej części Warszawy – dodał wiceprezes Zarządu Łukasz Wróblewski

Nowa placówka Centrum Medycznego Gamma na Bobrowieckiej to przeniesienie i zachowanie ideologii placówki z ulicy Broniewskiego, a to daje możliwość wykonywania tej samej medycyny na dużo większą skalę.

O Centrum Medycznym Gamma: 

Centrum Medyczne Gamma jest wiodącym prywatnym podmiotem w naszym kraju specjalizującym się w diagnostyce obrazowej i kompleksowym leczeniu pacjentów z dolegliwościami narządu ruchu. To jeden z niewielu ośrodków prywatnych w Polsce realizujących świadczenia medyczne w obrębie ortopedii i traumatologii oraz chirurgii kręgosłupa w pełnym zakresie. Obejmuje wszystkie procedury lecznicze w obrębie układu mięśniowo-szkieletowego – od leczenia ambulatoryjnego, przez wysokospecjalistyczną diagnostykę,  po leczenie operacyjne i rehabilitację.

CM Gamma stosuje najnowsze techniki operacyjne z wykorzystaniem najlepszej aparatury medycznej, które pozwalają na uzyskanie najlepszych efektów leczenia. Wieloletnie doświadczenie zespołu lekarskiego, fizjoterapeutów i diagnostów zapewnia pacjentom minimalizację uszczerbku na zdrowiu i odzyskanie sprawności w stopniu wyższym niż w trakcie tradycyjnego sposobu leczenia.

Placówka powstała w 2013 roku, od połowy 2015 roku większościowym udziałowcem spółki jest Grupa PZU – jedna z największych i najstarszych instytucji finansowych w Europie Środkowo-Wschodniej.

fb