Baza wiedzy

I Konferencja PTArtro/Fizjo Junior-Master


Dodał: Medicalonline Data: 03.12.2022

Szanowni Państwo,

W imieniu Komitetu Organizacyjnego oraz Zarządu Polskiego Towarzystwa Artroskopowego chcielibyśmy Was gorąco zachęcić do wzięcia udziału w pierwszym spotkaniu PTArtro/Fizjo Junior-Master.

Polskie Towarzystwo Artroskopowe (PTA) zostało założone w 2015 roku i jest największą w Polsce organizacją skupiającą osoby zainteresowane technikami leczenia artroskopowego.

Junior-Master Ptartro/Fizjo jest pierwszym tego typu wydarzeniem organizowanym w Polsce skierowanym do rezydentów, młodych specjalistów ortopedii, którzy rozpoczynają lub chcą rozpocząć swoją przygodę z artroskopią oraz fizjoterapeutów zainteresowanych urazami sportowymi.

Całość została zaplanowana w formie warsztatów, pozwalających na uporządkowanie wiedzy oraz bezpośrednie omówienie jej wykorzystania w praktyce, w oparciu o konkretne przypadki kliniczne. Formuła Junior-Master pozwala na swobodną wymianę doświadczeń, dyskusję oraz partnerską interakcję pomiędzy doświadczonymi „Masterami” a aspirującymi do tego miana w przyszłości „Juniorami”. Jest to niepowtarzalna okazja do uczenia się podstaw od najlepszych w swojej dziedzinie.

Więcej informacji na: https://www.juniormaster.pl/

Komitet Naukowy i Organizacyjny

fb