Baza wiedzy

Cracow Vascular Summit 10-11 grudnia 2021r.


Dodał: Medicalonline Data: 12.12.2021

 

Szanowni Państwo!

 

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na kolejną edycję konferencji Cracow Vascular Summit,
która odbędzie się w terminie 10-11 grudnia 2021 roku w Collegium Novum w Krakowie.

 

Jest to międzynarodowa, interdyscyplinarna, dwudniowa konferencja poświęcona rozpoznawaniu i leczeniu chorób tętnic obwodowych. Do uczestnictwa w niej zapraszamy specjalistów w zakresie chorób wewnątrznaczyniowych, w tym chirurgów naczyniowych, kardiologów interwencyjnych, radiologów oraz innych przedstawicieli zawodów medycznych zaangażowanych w leczenie pacjentów cierpiących na choroby tętnic obwodowych oraz choroby żylne.

 

Tematyka konferencji dotyczyć będzie w szczególności kilku tematów, tj. krytyczne niedokrwienie kończyn, przewlekłe niedokrwienie kończyn czy zabiegi w obrębie tętnic nerkowych, krezkowych i szyjnych. Planujemy przeprowadzenie sesji na temat zabiegów żylnych oraz procedury EVAR. Mamy nadzieję, że z zainteresowaniem przyjmą Państwo transmisje satelitarne ze środkowoeuropejskich pracowni cewnikowania oraz sal hybrydowych, gdzie przeprowadzane będą skomplikowane zabiegi na tętnicach obwodowych.

 

Zamierzamy przeprowadzić osobną sesję dotyczącą poważnych powikłań oraz poświęcić wspólnie czas na praktyczne zagadnienia związane z technikami wewnątrznaczyniowymi. Pragniemy podzielić się z Państwem najbardziej aktualną wiedzą o najnowocześniejszych terapiach, a także o trwających i planowanych próbach klinicznych w zakresie zabiegów wewnątrznaczyniowych.

Nasi prowadzący tworzą interdyscyplinarny zespół praktykujących specjalistów i naukowców z Europy Wschodniej, Zachodniej oraz z Ameryki Północnej.
https://www.cvs.com.pl/

 

Z poważaniem,

Prof. dr hab. n med. Wacław Kuczmik

Przewodniczący Komitetu Naukowego

fb