Baza wiedzy

21 września 2021 na PGE Narodowym odbędą się targi REHA Trade Show.


Dodał: Medicalonline Data: 21.09.2021

Już 21 września 2021r. na PGE Narodowym odbędą się

targi REHA Trade Show.

To wydarzenie dotyczące przyszłości branży

fizjoterapeutyczno – rehabilitacyjnej.

Targi REHA Trade Show to kompleksowy event, którego celem jest edukacja osób pracujących w branży rehabilitacyjnej i fizjoterapeutycznej. To okazja do pogłębienia swojej wiedzy nie tylko z zakresu techniki, ale również zarządzania własnym biznesem w branży. Poza informacjami stricte odnoszącymi się do meritum zawodu, uczestnicy będą mogli sięgnąć po eksperckie porady w zakresie skutecznej sprzedaży usług, budowania marki osobistej czy zarządzania biznesem.

DOBRY FIZJOTERAPEUTA – JAK GO ROZPOZNAĆ?

To wszystko odbędzie się 21 września 2021 roku na warszawskim PGE Narodowym.

REHA MANAGEMENT

Konferencja REHA MANAGEMENT to pierwsza scena eventu. Zostanie ona poświęcona zarządzaniu gabinetami fizjoterapeutycznymi i rehabilitacyjnymi.

Prelekcje wygłoszą:
– Krzysztof Pakulec, wykłady „Zarządzanie gabinetem fizjoterapeutycznym przez liczby” oraz „Skuteczny proces sprzedaży w gabinecie fizjoterapeutycznym”. Poruszone zostaną kwestie zarządzania w oparciu o budżet i kluczowe wskaźniki efektywności. Ponadto, słuchacze dowiedzą się, jak zaprojektować proces sprzedaży w gabinecie fizjoterapeutycznym.
– Mateusz Wyciślik, wykłady „Jak zbudować skuteczną ofertę i stronę sprzedażową w gabinecie fizjoterapii?” oraz „Jak zbudować proces pozyskiwania pacjenta on-line krok po kroku”. Przekaże on, jak skonstruować właściwą ofertę dla działań on-line i przez swoją stronę poprowadzić pacjenta od zainteresowania do zakupu.
– Bartłomiej Lubiatowski, wykład „Jak prowadzić dokumentację medyczną – czyli więcej czasu dla pacjenta, mniej na prace „papierkowe?”. Zaprezentuje, jak prawidłowo prowadzić dokumentację medyczną, aby mieć jak najwięcej czasu dla swoich pacjentów, a jak najmniej poświęcać go na formalną pracę.

CONTENT MARKETING. JAK WYKORZYSTAĆ GO W BRANŻY REHABILITACYJNEJ?

– Krzysztof Cygoń, wykład „Case study: Jak pozyskać dotacje dla działalności fizjoterapeutycznej”. Przeprowadzi przez zawiłości formularzy unijnych, dokumentów i zaświadczeń.
– Paweł Marek, wykład „Pierwszy rok prowadzenia działalności”. Jak zacząć? Co jest istotne na początku prowadzenia gabinetu? Jakie kanały promocji wspomogą w pierwszych miesiącach samodzielnej pracy. Jakie trudności mogą spotkać przedsiębiorcę i jak sobie z nimi poradzić – prelegent odpowie na te wszystkie pytania.
– Karolina i Michał Dachowscy, prelekcja „Na fizjoterapii da się zarobić”! Wystąpienie dotyczyć będzie tego, co zadziałało w przypadku ich biznesu.

REHA PRACTISE

Warsztaty dotyczące technik i innowacji w branży poprowadzą:
– Kamil Góra – powie o treningu siłowym przy bólu pleców
– Tomasz Chomiuk – zdradzi, jak „dawkować” ruch i go używać. Przeanalizuje różne formy ruchu i korzyści, jakie dają
– Jacek Czarnek – odpowie na pytanie, dlaczego 80 procent pacjentów po udarze nie odzyskuje funkcji w kończynie górnej i jak to zmienić
– Dr hab. n. md. Armand Cholewka przekona, czy diagnostyka termowizyjna jest przyszłością w obrazowaniu medycznym i rehabilitacji

Więcej informacji na temat REHA Trade Show można znaleźć również na rehatrade.pl.

Już dziś kup bilet na II edycję najbardziej merytorycznego wydarzenia branży fizjoterapii i rehabilitacji w Polsce! 

Sprawdź również program!

Partnerem Strategicznym wydarzenia jest Technomex.

Zobacz nas także na Facebooku:

REHA TRADE SHOW

fb