Szukasz sprzętu medycznego? Wypełnij darmowe zapytanie
Wypełnij darmowe zapytanie
MedicalOnline.pl wyszukuje najlepszych dostawców
i przesyła im Twoje zapytanie
Dostawcy przesyłają Ci oferty handlowe dotyczące zapytania
sprzęt medyczny
Wyślijzapytanie ofertowe

Usługi

 (produktów w bazie 31)
System Radiologiczny RIS/PACS"FARUM" S.A. Fabryka Aparatury Rent…

System radiologiczny NetRAAD jest zintegrowanym systemem badań obrazowych integrującym wszystkie urządzenia obrazowe w jedną sieć PACS. Stanowi połączenie systemu PACS z Teleradiologią i Systemem Zarządzania Zakładem Diagnostyki Obrazowej. W jednym systemie otrzymują Państwo wszelkie funkcje niezbę (...)

więcej informacji
System video i kamer CHROMOVISION KONKRET

ChromoVision® jest wysokiej jakości jednoprocesorowym systemem kamer. Najnowsza generacja ChromoVision® oferuje doskonałe możliwości przechwytywania obrazu. Intuicyjny interfejs pozwala zespołowi chirurgicznemu w pełni skupić się na pacjencie, a nie na obsłudze urządzeń. Możliwość wyboru jedn (...)

więcej informacji
Serwis sprzętu i aparatury medycznejMedicor-Pol

Firma Medicor-Pol ZTM wykonuje naprawy, przeglądy, remonty i konserwację sprzętu i aparatury medycznej Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą, dzięki której gwarantujemy swoim Klientom sprawną i profesjonalną obsługę, służymy doradztwem oraz orzecznictwem i konsultacją dotyczącą aparatury w tym: • elek (...)

więcej informacji
System RIS/PACSMIRO Sp. z o.o.

System RIS/PACS To bezpieczny przepływ danych, integracja z systemami klinicznymi i administracyjnymi, struktura modułowa. RIS Kompleksowe rozwiązania dla Zakładów Diagnostyki Obrazowej W erze radiologii cyfrowej, stale wzrastających wymagań pacjentów i lekarzy, jak i coraz większej ilości (...)

więcej informacji
Oprogramowanie do rozliczania z NFZ"FARUM" S.A. Fabryka Aparatury Rent…

Optymalizator JGP •Oblicza wartości punktowe usług medycznych •Uwzględnia umowę szpitala z NFZ •Dostęp do danych statystycznych •Powszechny dostęp - szpitale/lekarze mają do niego dostęp przez witrynę www.uhc.pl •Od 01 lipca 2008 r. do chwili obecnej użytkownicy Optymalizatora JGP przeanal (...)

więcej informacji
Rejestracja wizyt on-line i zarządzanie przepływem pacjentów w placówkach medycznychMedicor-Pol

Założenia: poprawa płynności ruchu oraz uzyskiwanie danych raportowych z obsługi pacjentów w celu optymalizacji kosztów funkcjonowania placówki. System może obejmować obsługę pacjentów na terenie placówki jak i rejestrację wizyt online. W przypadku kiedy pacjent przybędzie na miejsce w celu re (...)

więcej informacji
System komunikacyjny ORICSKONKRET

Zwiększona wydajność i lepszy ogląd sytuacji dzięki zaawansowanej technologii komunikacyjnej. Multimedialna i interaktywna tele-prezentacja. ORICSŸ transmituje operacje chirurgiczne z wykorzystaniem sieci, na żywo i w telewizyjnej jakości wideo. Możliwa jest także transmisja obrazu endoskopow (...)

więcej informacji
projekty i instalacje systemów rurociągowych do gazów medycznychMultimed

projekty i instalacje systemów rurociągowych do gazów medycznych Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze jednostek służby zdrowia. Obsługę inwestycji prowadzimy na wszystkich etapach, od wykonania projektu technicznego, przez montaż systemu rurociągowego w danym obiekcie, po badania i odbió (...)

więcej informacji
TeraReconMIRO Sp. z o.o.

TeraRecon  - przetwarzanie danych obrazowych Najwyższa technologia, ergonomia i wszechstronne możliwości TeraRecon to, w pełni uniwersalna stacja robocza najwyższej klasy. Zabierz ze sobą stację roboczą Twojego szpitala wszędzie tam, gdzie sięga Internet. System Aquarius™ produkcji firmy T (...)

więcej informacji
Projektowanie i wyposarzenie wnętrz z MIROMIRO Sp. z o.o.

Projektowanie i wyposarzenie wnętrz z MIRO Projektujemy od A do Z Dobrze zorganizowany i wyposażony gabinet lekarski to klucz do sukcesu działalności zarówno małych, prywatnych gabinetów, jak i dużych ośrodków służby zdrowia. Firma MIRO oferuje wysokiej klasy sprzęt diagnostyczny, ale także z (...)

więcej informacji
MiniPACS MIRO Sp. z o.o.

MiniPACS - nowoczesne opcje archiwizacji NOWOŚĆ, NOWOŚĆ  - system MiniPACS jest szybkim, kompletnym i prostym w obsłudze rozwiązaniem dla Twojego gabinetu. Dzięki niemu przechowywanie, przeglądanie i dystrybucja obrazów DICOM oraz raportów badań medycznych będzie prosta jak nigdy dotąd. Fir (...)

więcej informacji
System Szpitalny HIS"FARUM" S.A. Fabryka Aparatury Rent…

CliniNET to kompleksowy system informatyczny składający się z części medycznej, administracyjnej oraz zarządczej.  W ramach części medycznej system składa się się z modułów podstawowych, obsługujących ruch chorych pacjentów, stanowiących rdzeń i fundament całego rozwiązania oraz modułów specjalizo (...)

więcej informacji
Alteris OsirixAlteris S.A.

Alteris OsiriX wkracza na rynek! Legendarny OsiriX, rewolucyjna stacja postprocessingowa na platformę Apple debiutuje na polskim rynku jako dopuszczona do użytku diagnostycznego stacja robocza. Alteris OsiriX to łatwość użycia, polskie menu i dokumentacja. Ciesząca się ogromnym zainteresowaniem naj (...)

więcej informacji
APILKACJA MEDOK FMELMI Systemy Automatyki

MEDOK FM to aplikacja kierowana do działów aparatury medycznej. Aplikacja posiada szeroką funkcjonalność, pozwalającą na zarządzanie posiadanym sprzętem medyczno - technicznym zgodnie z obowiązującą ustawą o wyrobach medycznych (art. 90.1) oraz europejską dyrektywą 93/42.

więcej informacji
SYSTEM INFORMATYCZNY MEDOK CSELMI Systemy Automatyki

MEDOK CS służy do zarządzania całym obiegiem narzędzi chirurgicznych na terenie szpitala, za jego pośrednictwem dokumentacja z przeprowadzonych procesów i czynności jest prowadzona elektroniczne i odpowiednio zabezpieczona na serwerze.Komputerowe zarządzanie procesem dekontaminacji pomaga placówce m (...)

więcej informacji
Klatka FaradayaAlteris S.A.

Nowoczesna pracownia diagnostyki obrazowej w specjalistycznym szpitalu nie może obejść się bez aparatury do rezonansu magnetycznego (MR). Pracownie rezonansu magnetycznego wymagają specjalnej ochrony przed zakłóceniami wywoływanymi przez zewnętrzne pola elektromagnetyczne – muszą być zamknięte w (...)

więcej informacji
Informatyka w ochronie zdrowiaPhilips Polska Sp. z o.o. Philips M…

Więcej informacji pod linkiem.

więcej informacji
Projektowanie i montaż instalacji gazów medycznychRaj-Pol Medical

Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze jednostek służby zdrowia. Jako przedstawiciel firmy Medicop dostarczamy nowoczesne rozwiązania technologiczne a dzięki współpracy z doświadczoną kadrą inżynierską zapewniamy obsługę inwestycji  na wszystkich etapach, od wykonania projektu technicznego, prze (...)

więcej informacji
Alteris Advanced - RIS / PACS / WEB / TeleradiologiaAlteris S.A.

Rozbudowany  Radiologiczny System Informacyjny RIS połączony z zaawansowanym technologicznie  Systemem Archiwizacji i Transmisji Obrazów PACS oraz modułem web dystrybucji. Dedykowane funkcjonalności dla pracowni radiologii klasycznej, tomografii komputerowej, rezonansu magnetycznego oraz medycyny nu (...)

więcej informacji
USŁUGA WALIDACJIELMI Systemy Automatyki

Świadczymy usługi walidacji sterylizatorów parowych i systemów informatycznych. Posiadamy szerokie doświadczenie w tej dziedzinie. Przygotowujemy komplet niezbędnej dokumentacji.

więcej informacji
Alteris Connect - przyłącz się!Alteris S.A.

Alteris jest producentem pierwszego w Polsce użytego w dużej skali systemu teleradiologii. Obecnie technologią Alteris posługuje się czterech czołowych dostawców usług teleradiologicznych w Polsce.   Największy w Polsce usługodawca teleradiologiczny korzysta z technologii Alteris - Voxel S.A. wyk (...)

więcej informacji
Doradztwo w zakresie sprzętu medycznegoRaj-Pol Medical

Zaspokoić potrzeby Inwestora. Jak pogodzić skutecznie dobro własne, Inwestora i dostawców sprzętu i wyposażenia medycznego?? Każdy kto choć raz próbował wybudować i wyposażyć choćby najmniejszy obiekt szpitalny, wie jak wiele problemów i komplikacji to ze sobą niesie. O ile branża budowlana dla Ge (...)

więcej informacji
GRAWEROWANIE NARZĘDZI CHIRURGICZNYCHELMI Systemy Automatyki

Świadczymy usługi grawerowania narzędzi chirurgicznych dowolnym oznaczeniem wymaganym  przez klienta: napis słowny, kod 2D,i in. Dysponujemy profesjonalną znakowarką laserową i pracownikami przeszkolonymi z zakresu znakowania właśnie narzędzi chirurgicznych. Usługę wykonujemy na miejscu u klienta, b (...)

więcej informacji
MODERNIZACJA i SERWIS STERYLIZATORÓWELMI Systemy Automatyki

Przeprowadzamy modernizacje głównie sterylizatorów parowych, tak by dopasować stare urządzenia do współczesnych wymogów i umożliwić im łączność z rozwiązaniami informatycznymi. Mamy duże doświadczenie w tej dziedzinie i dysponujemy imponującymi osiągnięciami w branży farmaceutycznej, która jak powsz (...)

więcej informacji
STATdx - radiologiczna baza wiedzy on-lineAlteris S.A.

Alteris jest dystrybutorem STATdx - radiologicznej bazy wiedzy stworzonej przez czołowych, uznanych na całym świecie specjalistów z poszczególnych dziedzin radiologii. STATdx jest oparty na powszechnie cenionych wydawnictwach Amirsys autorstwa sław światowej radiologii takich jak: A.G. Osborn J.S. R (...)

więcej informacji