SYSTEM DO BADAŃ URODYNAMICZNYCH UROMIC SAMBA

Pliki do pobrania Samba(…).pdf

SPRZEDAM LUB WYDZIERŻAWIĘ SYSTEM DO BADAŃ URODYNAMICZNYCH UROMIC SAMBA


Uromic Samba jest kompaktowym, ergonomicznym 

8 - kanałowym urządzeniem służącym do przeprowadzania badań urodynamicznych w zakresie urologii, uroginekologii.

8 kanałowy, kompaktowy aparat do badań urodynamicznych obejmujący komputer PC Nexcom, klawiaturę, monitor, manipulatorkulkowy, drukarkę , pompę do cystometrii, uroflometr ze statywem o regulowanej wysokości ,moduł EMG, oprogramowanie, płytę instalacyjną i podręcznik użytkownika.

Możliwość rozbudowy o moduł USG, możliwość współpracy z fotelem urologicznym.

Posiadamy również 2 modele foteli urologicznych z którymi współpracuje system Samba

Pobież PDF z danymi sprzętu


Więcej informacji - biuro handlowe nr tel : 42 681 54 89 wew 107,117


Inne produkty firmy "Medicor-Pol"
Aparat do badań urodynamicznych

System do badań urodynamicznych - TECHNOLOGIA DANTEC Zapewniamyprofesjonalny cykl szkoleń, Profesjonalny serwis, Dostępnośćmateriałów zużywanych do naszego sprzętu, wsparcie na etapiedecyzyjnym co do wyboru, konfiguracji oraz procedur związanych zzakupem. Gwarancja 24 miesiące. Termin realizacj (...)

więcej informacji
Urodynamika

Kompaktowy system do diagnostyki urodynamicznej Uromic QuickStep       Dane techniczne   QuickStep jest 8‑kanałowym systemem służącym do wykonywania złożonej diagnostyki funkcjonalnej w urologii, uroginekologii, gastroenterologii, manometrii anorektaln (...)

więcej informacji
SYSTEM DO BADAŃ URODYNAMICZNYCH " TANGO"

SYSTEM DO BADAŃ URODYNAMICZNYCH UROMIC TANGO  MEDKONSULT. NOWOŚĆ NA POLSKIM RYNKU MEDYCZNYM. JESTEŚMY WYŁĄCZNYM DYSTRYBUTOREM I SERWISANTEM PRODUCENTA SYSTEMÓW W POLSCE. Urodynamiczny system Uromic TANGO   Unikatowe, kompaktowe, najwyższej klasy urządzenie z wbud (...)

więcej informacji
GOLEM URODYNAMIC 6ET

Fotel Urologiczny GOLEMURODYNAMIC 6ET   Trzy segmentowa powierzchnia robocza z dołączanym 4 segmentem możnym; Fotel wyposażony w uchwyt do montażu uroflometru,daje możliwość współpracy z różnymi systemami do badań urodynamicznych.  Standardowe wyposażenie: -elektromechaniczna regulacja wysokości (...)

więcej informacji
Stół urologiczny

GOLEM URODYNAMIC  Fotel  - stół do badań i zabiegów urologicznych i uro-ginekologicznych. Możliwość współpracy z uroflowmetrem oraz systemem do badań urodynamicznych.  Więcej informacji o sprzęcie pod nr kom : 600-746-833   Sprzęt fabrycznie nowy produkcja 2013

więcej informacji

Medicor-Pol

Wizytówka firmy

Formularz kontaktowy