CardinalHealth (Jaeger) Ergospirometry

Brak plików do pobrania
CardinalHealth (Jaeger) Ergospirometry

40 lat doświadczenia w badaniach wysiłkowych...

MasterScreen CPX
-    Kompaktowy system do badań wysiłkowych pozwalający na precyzyjne i niezawodowe określenie parametrów kardiologiczno-oddechowych, takich jak: VO2, VCO2, VEO2, VECO2, PETO2, PETCO2, VE, VT, BF, BR itp. który jest dostosowany do wszystkich grup pacjentów – opcje EKG: HR, HRR, plus O2 itp.
-    Określenie spoczynkowej i wysiłkowej pętli przepływ-objętość w tym nakładanie krzywych, modyfikacje oraz określenie EELV lub IC,
 -   Gromadzenie danych za pomocą metody Breath-by-Breath i Intrabreath,
 -   Automatyczny lub półautomatyczny program interpretacji danych według Wasserman’a (metoda drzewka decyzyjnego).

Przetwornik objętości: precyzja i lekkość

Cyfrowy przetwornik objętości TripleV działa zgodnie z kryteriami ATS, bez zakłóceń i jest całkowicie odporny na wilgoć. Na tej wysoce wyspecjalizowanej technologii można naprawdę polegać. W porównaniu z turbiną, dzięki niedużej inercji w systemie płaskiego wentylatora nie pojawiają się problemy z uruchamianiem czy niestabilnością obrazu. Kompaktowa lekka budowa sprawia, że przetwornik stawia minimalny opór powietrza, a jego martwa przestrzeń wynosi tylko 30 ml. Pacjenci i sportowcy na pewno docenią fakt, iż razem z maską i ustnikiem jest on niezwykle wygodny do noszenia. Przetwornik objętości TripleV może być używany przez wszystkie grupy pacjentów.

Próg beztlenowy
Dane mogą być oceniane bezpośrednio po ich zgromadzeniu. Badanie można również ocenić później, ponieważ MasterScreen CPX przechowuje dane dotyczące badania. Ocena skupia się na określeniu progu beztlenowego (AT). Dostępne są różne metody, takie jak: V-Slope, Breathing Equivalent, RQ=1

Ocena żywienia: dieta idealna

Program kalorymetrii pośredniej pozwala na określenie wskaźnika podstawowej przemiany materii (BMR) oraz wydatków energetycznych (EE) w zależności od badania, w tym rozróżnienie między węglowodanami, tłuszczami i białkami dla doskonałej kontroli treningu oraz efektywnej utraty wagi. Wydatki energetyczne obliczane są na podstawie VCO2, VO2 oraz azotu mocznikowego. Dołączane są specjalne raporty odnośnie kontroli treningi i żywienia.

Oxycon Mobile
Bezprzewodowy, przenośny system ergospirometryczny

Oxycon Mobile to dokładny i wiarygodny system, pozwalający na ustalenie odpowiedzi metabolicznej pacjenta podczas ćwiczenia lub pracy. System rejestruje dane „z oddechu na oddech” w oparciu o metodę Open System Approach. Jest to lekki, zasilany baterią przenośny system ergospirometryczny, który jest mocowany do ciała pacjenta za pomocą wygodnej kamizelki. Oxycon Mobile pozwala na testowanie wszystkich grup osób, od dzieci do dorosłych i od chorych do sportowców. Dane „z oddechu na oddech” pozyskiwane są poprzez maskę twarzową lub ustnik, a następnie wysyłane do głównego systemu komputerowego z użyciem transmisji bezprzewodowej (telemetria), co czyni to urządzenie odpowiednim do stosowania w środowisku pozalaboratoryjnym. Pola zastosowania: sport, ćwiczenia, rehabilitacja, środowisko pracy.
Inne produkty firmy "MIRO Sp. z o.o."

MIRO Sp. z o.o.

Wizytówka firmy

Formularz kontaktowy