Projektowanie i wyposarzenie wnętrz z MIRO

Brak plików do pobrania
Projektowanie i wyposarzenie wnętrz z MIRO

Projektujemy od A do Z

Dobrze zorganizowany i wyposażony gabinet lekarski to klucz do sukcesu działalności zarówno małych, prywatnych gabinetów, jak i dużych ośrodków służby zdrowia.

Firma MIRO oferuje wysokiej klasy sprzęt diagnostyczny, ale także zajmuje się doradztwem i projektowaniem placówek medycznych. Naszym podstawowym celem jest zapewnienie komfortu pracy personelowi i pacjentom odwiedzającym lecznicę. Dlatego nasz zespół zajmuje się kompleksowym prowadzeniem projektu – od koncepcji, przez projekty budowlane, rozbudowy i adaptacje istniejących pomieszczeń, po specjalistyczne wyposażenie wnętrz i nadzór nad wszelkimi odbiorami technicznymi.

Nadzór budowlany
Przystępując do opracowania projektu większych założeń – przychodni lekarskich, klinik czy szpitali – zaczynamy od znalezienia odpowiedniego terenu pod zabudowę, który będzie spełniał wszystkie wymagania administracyjno-prawne. Współpracujemy też ze sprawdzonymi ekspertami, którzy zajmują się tworzeniem projektów technologicznych, instalacji elektrycznej, systemów wentylacyjnych, sanitarnych i konstrukcyjnych. Na każdym etapie realizacji przedsięwzięcia konsultujemy rozwiązania ze specjalistami w zakresie BHP, wymagań sanitarnych i ochrony przeciwpożarowej, by mieć pewność, że wszystkie zaproponowane rozwiązania będą zgodne z obowiązującymi przepisami.
Projektując budynek lub adaptując istniejące pomieszczenie, razem z inwestorem szczegółowo analizujemy jego potrzeby i oczekiwania, aby maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń.

Wyposażenie i aranżacja wnętrz
Przy tworzeniu placówek służby zdrowia niezwykle ważne jest spełnianie wymagań fachowych i sanitarnych z równoczesnym zachowaniem maksymalnej funkcjonalności. Kształt i powierzchnia pomieszczeń powinna umożliwiać prawidłowe rozmieszczenie, zainstalowanie i użytkowanie aparatury i sprzętu, stanowiących jego niezbędne wyposażenie medyczne. Tak zaprojektowany obiekt zapewnia dobrą organizację pracy i jakość obsługi oraz pozwala zwiększyć liczbę przyjmowanych pacjentów.
Dużą wagę przywiązujemy również do wystroju wnętrz i staramy się w nich stworzyć przyjemną atmosferę. Kolory, materiały i światło odpowiednio zastosowane w pomieszczeniach powinny im nadać miły, kameralny charakter. Ma to wpływ na wydajność pracy, a także komfort przebywania w gabinecie lekarskim.
Nasi pracownicy, wykorzystując wiedzę i doświadczenie w sprzedaży wysokiej klasy aparatury medycznej, potrafią doskonale zaplanować przestrzeń, w której będzie on najlepiej funkcjonował.

Zrealizowane projekty:
– projekt modernizacji oddziału okulistycznego i laryngologicznego Szpitala Wojewódzkiego w Poznaniu,
– projekt adaptacji pomieszczeń na gabinet badania słuchu i doboru aparatów słuchowych w Poznaniu, ul. Opolska,
– projekt rozbudowy przychodni lekarskiej o oddział Chirurgii Jednego Dnia w Przeźmierowie pod Poznaniem wraz z realizacją,
– projekt oddziału chirurgicznego w Przeźmierowie, ul. Rynkowa, wraz z realizacją,
– projekt adaptacji sklepu na przychodnię lekarską w Luboniu przy ul. Kościuszki wraz z realizacją,
– projekt wielospecjalistycznej przychodni lekarskiej z apteką w Luboniu, ul. Żeromskiego wraz z realizacją.
Inne produkty firmy "MIRO Sp. z o.o."

MIRO Sp. z o.o.

Wizytówka firmy

Formularz kontaktowy