Pysio Gymnic - Piłka o śr. 120 cm

Pysio Gymnic - Piłka o śr. 120 cm

Brak plików do pobrania
Zostaniesz przeniesiony na stronę, która obsługuje sprzedaż tego produktu 279 zł

Pysio Gymnic - Piłka o śr. 120 cm

Przeznaczenie:

Profilaktyka i rekreacja, sport i fitness, rehabilitacja.

Zastosowanie:
Piłka rozwija koordynację ruchową, poczucie równowagi, wzmacnia mięśnie posturalne odpowiedzialne za prawidłową postawę. Ćwiczenia w placówkach rehabilitacyjnych, w klubach fitness i ośrodkach rekreacyjnych, ćwiczenia gimnastyczne w szkołach.

Inne produkty firmy "Meden - Inmed Sp. z o.o."
Gymnic Classic Plus - Piłka o śr. 55 cm

Gymnic Classic Plus - Piłka o śr. 55 cm  przeznaczona jest do profilaktyki i rekreacji, sportu i fitnessu oraz rehabilitacji. Piłka rozwija koordynację ruchową, poczucie równowagi, wzmacnia mięśnie posturalne odpowiedzialne za prawidłową postawę. Modeluje brzuch, uda, pośladki. Zastosowanie: (...)

więcej informacji
Gymnic Classic Plus - Piłka o śr. 65 cm
68,62 zł

Gymnic Classic Plus - Piłka o śr. 65 cm  przeznaczona jest do profilaktyki i rekreacji, sportu i fitnessu oraz rehabilitacji. Piłka rozwija koordynację ruchową, poczucie równowagi, wzmacnia mięśnie posturalne odpowiedzialne za prawidłową postawę. Modeluje brzuch, uda, pośladki. Zastosowanie: (...)

więcej informacji
Gymnic Classic Plus - Piłka o śr. 75 cm

Gymnic Classic Plus - Piłka o śr. 75 cm  przeznaczona jest do profilaktyki i rekreacji, sportu i fitnessu oraz rehabilitacji. Piłka rozwija koordynację ruchową, poczucie równowagi, wzmacnia mięśnie posturalne odpowiedzialne za prawidłową postawę. Modeluje brzuch, uda, pośladki. Zastosowanie: (...)

więcej informacji
Body Ball - Piłka o śr. 55 cm
54,29 zł

Body Ball - Piłka o śr. 55 cm rozwija koordynację ruchową, poczucie równowagi, wzmacnia mięśnie posturalne odpowiedzialne za prawidłową postawę. Zastosowanie: Ćwiczenia w placówkach rehabilitacyjnych, w klubach fitness (zwłaszcza joga), ćwiczenia relaksacyjne i zabawy z dziećmi, indywidualne (...)

więcej informacji
Body Ball - Piłka o śr. 65 cm

Body Ball - Piłka o śr. 65 cm rozwija koordynację ruchową, poczucie równowagi, wzmacnia mięśnie posturalne odpowiedzialne za prawidłową postawę. Zastosowanie: Ćwiczenia w placówkach rehabilitacyjnych, w klubach fitness (zwłaszcza joga), ćwiczenia relaksacyjne i zabawy z dziećmi, indywidualne (...)

więcej informacji
Body Ball - Piłka o śr. 75 cm

Body Ball - Piłka o śr. 75 cm rozwija koordynację ruchową, poczucie równowagi, wzmacnia mięśnie posturalne odpowiedzialne za prawidłową postawę. Zastosowanie: Ćwiczenia w placówkach rehabilitacyjnych, w klubach fitness (zwłaszcza joga), ćwiczenia relaksacyjne i zabawy z dziećmi, indywidualn (...)

więcej informacji
Body Ball - Piłka o śr. 85 cm
110,67 zł

Body Ball - Piłka o śr. 85 cm rozwija koordynację ruchową, poczucie równowagi, wzmacnia mięśnie posturalne odpowiedzialne za prawidłową postawę. Zastosowanie: Ćwiczenia w placówkach rehabilitacyjnych, w klubach fitness (zwłaszcza joga), ćwiczenia relaksacyjne i zabawy z dziećmi, indywidualne (...)

więcej informacji
Body Ball - Piłka o śr. 95 cm

Body Ball - Piłka o śr. 95 cm rozwija koordynację ruchową, poczucie równowagi, wzmacnia mięśnie posturalne odpowiedzialne za prawidłową postawę. Zastosowanie: Ćwiczenia w placówkach rehabilitacyjnych, w klubach fitness (zwłaszcza joga), ćwiczenia relaksacyjne i zabawy z dziećmi, indywidualn (...)

więcej informacji
Fit Ball - Piłka o śr. 55 cm

Fit Ball - Piłka o śr. 55 cm  wykonana z miękkiego a jednocześnie wytrzymałego tworzywa PCV. Pozwala na siedzenie, leżenie a nawet skakanie na niej. Przeznaczenie: Piłka rozwija koordynację ruchową, poczucie równowagi, wzmacnia mięśnie posturalne odpowiedzialne za prawidłowa postawę. Modeluj (...)

więcej informacji
Fit Ball - Piłka o śr. 65 cm

Fit Ball - Piłka o śr. 65 cm  wykonana z miękkiego a jednocześnie wytrzymałego tworzywa PCV. Pozwala na siedzenie, leżenie a nawet skakanie na niej. Przeznaczenie: Piłka rozwija koordynację ruchową, poczucie równowagi, wzmacnia mięśnie posturalne odpowiedzialne za prawidłowa postawę. Modeluj (...)

więcej informacji
Fit Ball - Piłka o śr. 75 cm

Fit Ball - Piłka o śr. 75 cm  wykonana z miękkiego a jednocześnie wytrzymałego tworzywa PCV. Pozwala na siedzenie, leżenie a nawet skakanie na niej. Przeznaczenie: Piłka rozwija koordynację ruchową, poczucie równowagi, wzmacnia mięśnie posturalne odpowiedzialne za prawidłowa postawę. Modelują (...)

więcej informacji
Opti Ball - Piłka o śr. 55 cm

Opti Ball - Piłka o śr. 55 cm jedyna naprawdę przezroczysta piłka na rynku, wykonana według najwyższych standardów linii piłek Gymnic. Zarówno w domu jak i w biurze prezentuje się nowocześnie, elegancko i lekko. Doskonała dla rehabilitantów, którzy chcą widzieć ruchy pacjentów podczas ćwiczeń.

więcej informacji
Opti Ball - Piłka o śr. 65 cm

Opti Ball - Piłka o śr. 65 cm jedyna naprawdę przezroczysta piłka na rynku, wykonana według najwyższych standardów linii piłek Gymnic. Zarówno w domu jak i w biurze prezentuje się nowocześnie, elegancko i lekko. Doskonała dla rehabilitantów, którzy chcą widzieć ruchy pacjentów podczas ćwiczeń

więcej informacji
Opti Ball - Piłka o śr. 75 cm

Opti Ball - Piłka o śr. 75 cm jedyna naprawdę przezroczysta piłka na rynku, wykonana według najwyższych standardów linii piłek Gymnic. Zarówno w domu jak i w biurze prezentuje się nowocześnie, elegancko i lekko. Doskonała dla rehabilitantów, którzy chcą widzieć ruchy pacjentów podczas ćwiczeń.

więcej informacji
Opti Ball - Piłka o śr. 95 cm
128,7 zł

Opti Ball - Piłka o śr. 95 cm jedyna naprawdę przezroczysta piłka na rynku, wykonana według najwyższych standardów linii piłek Gymnic. Zarówno w domu jak i w biurze prezentuje się nowocześnie, elegancko i lekko. Doskonała dla rehabilitantów, którzy chcą widzieć ruchy pacjentów podczas ćwiczeń.

więcej informacji
Gymnic Arte - Piłka o śr. 55 cm

Gymnic Arte - Piłka o śr. 55 cm  przeznaczona jest do profilaktyki i rekreacji, sportu i fitnessu, rehabilitacji. Zastosowanie: Ćwiczenie na piłce zmusza całe ciało do ciągłej pracy, w szczególności mięśnie głębokie, które odpowiadają za ładną i prostą postawę oraz uelastycznia kręgosłup. Dod (...)

więcej informacji
Gymnic Arte - Piłka o śr. 65 cm

Gymnic Arte - Piłka o śr. 65 cm  przeznaczona jest do profilaktyki i rekreacji, sportu i fitnessu, rehabilitacji. Zastosowanie: Ćwiczenie na piłce zmusza całe ciało do ciągłej pracy, w szczególności mięśnie głębokie, które odpowiadają za ładną i prostą postawę oraz uelastycznia kręgosłup. Dod (...)

więcej informacji
Gymnic Arte - Piłka o śr. 75 cm
86,49 zł

Gymnic Arte - Piłka o śr. 75 cm  przeznaczona jest do profilaktyki i rekreacji, sportu i fitnessu, rehabilitacji. Zastosowanie: Ćwiczenie na piłce zmusza całe ciało do ciągłej pracy, w szczególności mięśnie głębokie, które odpowiadają za ładną i prostą postawę oraz uelastycznia kręgosłup. Dod (...)

więcej informacji
Pysio Gymnic - Piłka o śr. 85 cm

Pysio Gymnic - Piłka o śr. 85 cm Przeznaczenie: Profilaktyka i rekreacja, sport i fitness, rehabilitacja. Zastosowanie: Piłka rozwija koordynację ruchową, poczucie równowagi, wzmacnia mięśnie posturalne odpowiedzialne za prawidłową postawę. Ćwiczenia w placówkach rehabilitacyjnych, w klubach (...)

więcej informacji
Pysio Gymnic - Piłka o śr. 95 cm

Pysio Gymnic - Piłka o śr. 95 cm Przeznaczenie: Profilaktyka i rekreacja, sport i fitness, rehabilitacja. Zastosowanie: Piłka rozwija koordynację ruchową, poczucie równowagi, wzmacnia mięśnie posturalne odpowiedzialne za prawidłową postawę. Ćwiczenia w placówkach rehabilitacyjnych, w klubach (...)

więcej informacji
1 2 3 4  
Meden - Inmed Sp. z o.o. Wizytówka firmy

Formularz kontaktowy

 

Lokalizacja