Butle tlenowe

Brak plików do pobrania
Zostaniesz przeniesiony na stronę, która obsługuje sprzedaż tego produktu 1 zł
Posiadamy w swojej ofercie butle tlenowe stalowe 2, 3, 5,10l.Dostępne również w zestawach z wózkiem lub torbą .
Inne produkty firmy "Raj-Pol Medical"
Dzierżawa/wynajem sprzętu

Proponujemy Państwu najwyższej jakości sprzęt firmy Medicop w formie dzierżawy. Dzięki tej formie zapewnicie Państwo sobie dostęp do sprzętu bez ponoszenia dużych jednorazowych kosztów. Zapewniamy serwis przez cały okres dzierżawy. Do dyspozycji mają Państwo: 1. zestawy tlenowe z wózkiem( wóze (...)

więcej informacji
Dozownik tlenu Regulator przepływu

Najwyższej jakości przepływomierze/ dozowniki tlenu/ powietrza w bogatej gamie wyposażenia.  Dostępne z: przepływomierzem  regulacją stopniową i płynną nawilżaczem jednorazowym lub wielorazowym z nawilżaczem z efektem nebulizacji lub bąbelków w wersji podwójnej z uchwytem do szyny sprzęt (...)

więcej informacji
Reduktory butlowe

Reduktor do butli tlenu medycznego.  Wersje wyposażenia: z dozownikiem z nawilżaczem. Przeznaczony jest do redukcji ciśnienia, ustalania wymaganego przepływu i nawilżania tlenu pobieranego z butli.  Jednocześnie istnieje możliwość uzyskania nawilżonej mieszanki tlenowo-powietrznej.

więcej informacji
Zestaw tlenowy do montażu na szynie Moduro

Zestaw z płytą do montażu na szynie sprzętowej. Zestaw zawiera: butla tlenowa 3l,reduktor,przepływomierz z nawilżaczem,ssak,pojemnik 500ml,ambu,maska

więcej informacji
Butla tlenowa z wózkiem

Zestaw z wózkiem. Zestaw zawiera: butla tlenowa 5l lub 10l,reduktor,przepływomierz z nawilżaczem,ssak,pojemnik 1l,ambu,maska tlenowa. Posiadamy w swojej ofercie wózki do butli tlenowych 5l lub 10l z pokrowcem ochronnym.

więcej informacji
Torba medyczna

Zestaw z torbą. Wygodna torba na  ramię zawiera: butla tlenowa 2l, reduktor z przepływomierzem stopniowym, maska.

więcej informacji

Raj-Pol Medical

Wizytówka firmy

Formularz kontaktowy