Instalacje przyzywowe i instalacje gazów medycznych

Brak plików do pobrania
Zostaniesz przeniesiony na stronę, która obsługuje sprzedaż tego produktu

Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze jednostek służby zdrowia. Jako przedstawiciel firmy Medicop dostarczamy nowoczesne rozwiązania technologiczne a dzięki współpracy z doświadczoną kadrą inżynierską zapewniamy obsługę inwestycji  na wszystkich etapach, od wykonania projektu technicznego, przez montaż systemu rurociągowego w danym obiekcie, po badania i odbiór końcowy potwierdzony protokołem.

Współpracujemy ze specjalistami w swojej dziedzinie posiadającymi zarówno CE jak i ISO.

W naszym portfolio znajdziecie Państwo zestawy przyłóżkowe, skrzynki zaworowo-kontrolne, tablice redukcyjne, punkty poboru gazu, sprężarki firmy Medicop oraz systemy przyzywowe.

Wykonujemy pełną dokumentację projektową. Nasze projekty są realizowane przez przeszkolony i doświadczony personel  przy użyciu najnowocześniejszych nowoczesnych rozwiązań.


Projektujemy systemy rurociągowe w nowo powstałych obiektach służby zdrowia oraz tworzymy projekty rozbudowy istniejących już systemów rurociągowych.  Zapewniamy również fachowy serwis.


Opracowania projektowe zawierają rozwiązania oparte na obowiązujących przepisach prawa i norm europejskich oraz wytycznych branżowych.

Zgodnie z obowiązującym przepisami  System Rurociągowy do Gazów Medycznych jest  wyrobem  medycznym klasy IIb. Oznaczamy go znakiem CE z numerem jednostki notyfikowanej i wystawiamy odpowiednią deklarację zgodności.

 

Zapewniamy:

·         projektowanie, instalowanie, testowanie i serwisowanie systemów rurociągowych dla   gazów medycznych

·         systemy sygnalizacyjno- przyzywowe

·         medyczne jednostki zasilające

·         montaż wyposażenia sal chorych i sal intensywnego nadzoru

·         inne prace instalacyjne i montażowe zgodnie z życzeniem użytkownika

·         projekt i instalację systemu rurociągowego wykonana przez pracowników z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży gazów medycznych

·         systemy wykonane zgodnie z wymogami normy PN-EN 7396 : 2007 i dyrektywy rady europejskiej 93/42/EEC dotyczącej urządzeń medycznych

·         systemy testowane i certyfikowane zgodnie z wymaganiami norm europejskich przez firmę posiadającą wdrożony system zarządzania jakością dla wyrobów medycznych  ISO

Inne produkty firmy "Raj-Pol Medical Jacek Chludziński"

Raj-Pol Medical Jacek Chludziński

Wizytówka firmy

Formularz kontaktowy