Fartuchy jednostronne

Brak plików do pobrania
Fartuchy jednostronne

Fartuchy jednostronne występują w dwóch kategoriach:

* lekkie – 0,25 mm Pb na całej powierzchni
* ciężkie – 0,35 lub 0,5 mm Pb z przodu i 0,25 na pozostałych częściach

Wszystkie fartuchy jednostronne zabezpieczają przód, boki i łopatki użytkownika, występują w czterech, niżej wymienionych typach:

Typ: JL (KOMFORT)
Do części okrywających łopatki doszyte są taśmy poliestrowe zakończone klamrami zatrzaskowymi, służące do zapinania fartucha z przodu. Posiada poduszki łagodzące nacisk na barki.
   
Typ: JA (STANDARD)
Do części okrywających łopatki doszyte są taśmy poliestrowe zakończone klamrami zatrzaskowymi, służące do zapinania fartucha z przodu.
   
Typ: JC (CHIRURGICZNY)
Pasy mocujące po przełożeniu na barkach, skrzyżowaniu z tyłu i zapięciu z przodu na taśmy samoczepne utrzymują fartuch na barkach.
   
Typ: JM (MIEDNICOWY)
Chroni obszar miednicy podczas ekspozycji rentgenowskiej. Wykonywany w różnych rozmiarach: 20x25; 30x30; 35x40; 40x50. Zapinany na biodrach zapięciem typu rzep.

Typ: JP (MAMMOGRAFICZNY)
Zabezpiecza część miednicową pacjenta oraz pierś podczas badania mammograficznego. Dwustronna konstrukcja fartucha umożliwia ochronę lewej lub prawej piersi. Wygodne zapięcie w postaci taśm samoszczepnych z tyłu oraz klamry na szelce pozwalają idealnie dopasować fartuch do użytkowniczki.
Inne produkty firmy "BETA Biuro Handlowo-Usługowe S.C."

BETA Biuro Handlowo-Usługowe S.C.

Wizytówka firmy

Formularz kontaktowy