Kotary / Parawany

Brak plików do pobrania
Kotary / Parawany

Kotary ochronne typ: PK
– łatwo przesuwne i niezwykle praktyczne kurtyny antypromienne. Wykonywane z powlekanej gumy ołowiowej o równoważniku 0,5 mm Pb. W połączeniu z odpowiednią prowadnicą tworzą kompletny zestaw ochronny RTG.

Prowadnice:
* Typ: PW (prowadnica do kotary-sufitowej): wraz z kotarą ma zastosowanie przy zabezpieczaniu np.: okien zewnętrznych, drzwi, ścian. Konieczne pozostawienie odpowiedniego miejsca na możliwość przesuwania kotary.
* Typ: PO (prowadnica do kotary-obrotowej): instalowana do ściany na specjalnym wsporniku (patrz fot. PK/PO). Zawieszona kotara pozwala operatorowi na schowanie się podczas ekspozycji RTG.
* Typ: PR (prowadnica do stołu operacyjnego): mocowana do szyny stołu operacyjnego za pomocą uniwersalnych uchwytów sprzętowych. Standardowo zawieszone na prowadnicy są dwie kotary o wymiarch 70x80 cm jako część stała i 50x80 jako częsć ruchoma połączone ze sobą trzpieniem umożliwiającym ustawienie częsci ruchomej w zakresie 90 stopni.
Parawany ochronne – zabezpieczają przed promieniowaniem jonizującym. Wszystkie typy na systemie jezdnym, wykonane z powlekanej gumy ołowiowej o równoważniku 0,5 mm Pb.

Parawany dostępne są w wersji:
* Typ: PJ (POJEDYNCZY): szerokość 70 cm, wysokość 100 cm z możliwością regulacji.
* Typ: PD (PODWÓJNY) : szerokość 70 cm, wysokość regulowana od 100 do 180 cm.
* Typ: PV (VERTICAL) : szerokość 70 cm, wysokość 75 cm, w postaci pasków o szerokości 15 cm zachodzących na siebie (min. 3 cm).
Inne produkty firmy "BETA Biuro Handlowo-Usługowe S.C."

BETA Biuro Handlowo-Usługowe S.C.

Wizytówka firmy

Formularz kontaktowy