Gazy medyczne

Gazy medyczne

Brak plików do pobrania
Odgrywamy wiodącą rolę w dziedzinie rozwoju i wykorzystania gazów w medycynie. Naszym celem jest umożliwienie specjalistom ochrony zdrowia zapewnienia jak najlepszej opieki nad pacjentem.

W naszej ofercie posiadamy m. in.:

TLEN MEDYCZNY -  produkt leczniczy na szeroką skalę stosowany w opiece zdrowotnej, od znieczulenia po terapię inhalacyjną.

BUTLA LIV (butla ze zintegrowanym zaworem) - to idealne źródło tlenu medycznego.  
Butla ciśnieniowa LIV (ciśnienie gazu w butli = 200 bar) wykonana została z odciążonego stopu aluminium i posiada wbudowany na stałe (zintegrowany) zawór redukcyjny z przepływomierzem, dlatego:
  • nie ma potrzeby wymiany regulatorów, 
  • uwalnianie gazu jest dokładnie kontrolowane 
  • otrzymujemy niskie stałe ciśnienie na wyjściu i przepustowość dostosowaną do wymaganej terapii. 
System nie zakłóca pola magnetycznego, przez co nie przeszkadza w obrazowaniu metodą rezonansu magnetycznego (30 cm do 3 tesli)


MIESZANKI TLENU MEDYCZNEGO I PODTLENKU AZOTU - z powodzeniem stosowane są jako bezpieczny i nieinwazyjny sposób uśmierzania bólu np. podczas porodu.

PODTLENEK AZOTU MEDYCZNY - od wielu lat odgrywa istotną rolę w anestezji.

TLENEK AZOTU – ma  terapeutyczne zastosowanie wykorzystuje się do silnego i trwałego rozszerzania naczyń płucnych bez wywoływania istotnego spadku napięcia systemowych naczyń krwionośnych.
Inne produkty firmy "Linde Gaz Polska Sp. z o.o."
INSTALACJE I OSPRZĘT GAZÓW MEDYCZNYCH

Oferujemy wykonawstwo instalacji gazów medycznych oraz osprzęt medyczny (punkty poboru, kolumny anestezjologiczne, panele trzyłóżkowe). Zapewniamy najlepsze standardy we wszystkich aspektach dostarczania gazów medycznych do placówek medycznych.

więcej informacji
Linde Gaz Polska Sp. z o.o. Wizytówka firmy

Formularz kontaktowy