regały koszowe i koszowo-półkowe SYSTEM RK i RKP

Brak plików do pobrania
Regały SYSTEM RK i RKP to nowoczesne i bardzo wytrzymałe meble przeznaczone do składowania różnych produktów i wyrobów w obiektach szpitalnych, w takich pomieszczeniach jak: sterylizatornia, laboratoria czy magazyny, pralnie, kuchnie. System regałów koszowo-półkowych pozwala na zagospodarowanie pomieszczeń wg własnych potrzeb i uporządkowane składowanie dowolnych produktów, takich jak: pościel, środki czystości, żywność czy osprzęt medyczny przed i po sterylizacji.
Regały SYSTEM RK i RKP składają się z  konstrukcji nośnej z  rurek stalowych niklowanych, podstawy stalowej lakierowanej proszkowo wyposażonej w stopki bądź kółka, aluminiowych łączników oraz różnych rodzajów półek, w tym koszowych wykonanych ze stali chromowanej. Regały wykonywane są również w całości ze stali nierdzewnej kwasoodpornej.


więcej na stronie http://www.techmed.com.pl/index.php?page=system-rk-2 i http://www.techmed.com.pl/index.php?page=system-rkp-2 i akcesoria http://www.techmed.com.pl/index.php?page=system-rk-rkp-wk-2
Inne produkty firmy "Zakład Techniki Medycznej "Tech-Med" Sp. z o.o."

Zakład Techniki Medycznej "Tech-Med" Sp. z o.o.

Wizytówka firmy

Formularz kontaktowy