Tech-Med Sp. z o.o. Zakład Techniki Medycznej
Stoliki z serii MB-1 przeznaczone są do wyposażenia oddziałów szpitalnych, gabinetów i sal zabiegowych, jako mobilne zestawy półkowe pod aparaturę, sprzęt i akcesoria medyczne. Stoliki serii MB-1 to zestawy blatów, szuflad i półek drucianych scalonych na bokach elementami ze stali kwasoodpornej lub zwykłej chromowanej. Blaty i podstawa wykonane są z płyty meblowej MDF, blaty w formie tac z pogłębieniem, lakierowane. Całość osadzona jest na podstawie jezdnej wyposażonej w cztery kółka, w tym dwa z blokadą. więcej na stronie http://www.techmed.com.pl/index.php?page=seria-mb-1
Stoliki z serii MB-6 przeznaczone są do wyposażenia oddziałów szpitalnych, sal i gabinetów zabiegowych, jako mobilne zestawy półkowe. Stoliki serii MB-6 to zestawy blatów, szuflad i półek drucianych scalonych elementami ze stali kwasoodpornej lub zwykłej chromowanej. Blaty i podstawa wykonane są z p (...)
Stoliki z serii K-2 przeznaczone są do wyposażenia oddziałów szpitalnych jako mobilne zestawy półkowe pod urządzenia wizyjne, z możliwością zasilania elektrycznego. Stoliki wykonane są z blachy ocynkowanej stalowej pokrytej lakierem proszkowym wg palety RAL. Szerokie burty boczne i niepełna osłon (...)
Stoliki z serii K-1 przeznaczone są do wyposażenia oddziałów szpitalnych jako mobilne zestawy półkowe z możliwością zasilania elektrycznego postawionej aparatury. Stoliki wykonane są z blachy ocynkowanej lakierowane proszkowo. Wyposażone są w: półki/blaty, szuflady, listwę zasilającą, wysięgnik k (...)