Wanna podnoszona WPC - 300/220 BMH

Pliki do pobrania wpc_300_220_bmh(…).pdf

Wanna podnoszona do kąpieli osób niepełnosprawnych i obłożnie chorych jest podstawowym urządzeniem z palety produktów DELTOM. Występuje w kilku odmianach wyposażenia, a konfigurowana z innym, współpracującym sprzętem daje wiele zestawów i systemów do higieny, pielęgnacji i rehabilitacji pacjentów. Nasza wanna medyczna (pielęgnacyjna) posiada zalety przynoszące ulgę pacjentom oraz wspierające personel i opiekunów medycznych w ich pracy.

Wanna z hydromasażem pozwala na rehabilitacyjny masaż całego ciała, co zapewnia chorym komfort i relaks podczas kąpieli.

Produkowana przez nas wanna (szpitalna, rehabilitacyjna) typu WPC-300/220 jest urządzeniem i wolnostojącym , nie wymagającym fundamentowania i obudowy.

ZAINTERESOWANYCH ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z OFERTY:

wanna podnoszona   |   wanna pielęgnacyjna   |   wanna porodowa   |   wózek do kąpieli   |   wózek kąpielowo-sanitarny   |   wózek wanna   |   wanna do kąpieli   |   wanna do hydroterapii   |   wanna do porodu w wodzie   |   wózek do mycia pacjentów   |   wózek podnośnik   |   wózek prysznicowy

Inne produkty firmy "DELTOM Sp. z o.o."
Wózek wanna WLH/E-140P

Wózek wanna dobrze służy myciu przyłóżkowemu pacjentów , jak również ich przewożeniu do łazienek i myciu pod prysznicem. Wózek kąpielowy posiada regulowaną wysokość leża-wanienki, co ułatwia podejmowanie pacjenta z łóżka, a personelowi zapewnia wygodną ,ergonomiczną pozycję przy obsłudze. Myci (...)

więcej informacji
Wózek kąpielowy WSH/E-140

Wózek kąpielowy-sanitarny do mycia osób w pozycji siedzącej to jeżdżące, podnoszone i opuszczane krzesło, w którym pacjent jest bezpiecznie i przy znikomym wysiłku obsługi umieszczany w wannie (również stacjonarnej po pewnym jej przygotowaniu). Bardzo praktyczny do mycia pod prysznicem. Wózek do ką (...)

więcej informacji
Wózek do kąpieli WLH/E-140

Wózek do kąpieli często nazywany przez użytkowników "wózek - podnośnik" służy do przewozu pacjentów w pozycji leżącej. Regulowana wysokość wózka kąpielowego-transportowego ułatwia podejmowanie pacjenta w różnych sytuacjach. Zwarte podwozie znacznie usprawnia manewrowanie na sali chorych i w łazience (...)

więcej informacji
Wanna porodowa WPC-220 BMH

Wanna porodowa stwarza dogodne warunki przygotowania ciężarnej do porodu, ograniczenia bólów porodowych (imersja), a także przyjęcia porodu do wody. Wanna do porodu w wodzie wyposażona w hydromasaż daje możliwość relaksu, rozluźnienia oraz skrócenia czasu porodu. Dostępność z każdej strony jak (...)

więcej informacji
WANNA PIELĘGNACYJNA DELTOM WPB-200 BHL

Wanna do kąpieli łączy w sobie zalety wanny domowej o niewielkich wymiarach i profesjonalnego urządzenia jakim jest wanna podnoszona WPC-300 BMH. Wykorzystanie wanny pielęgnacyjnej jest możliwe we wszystkich placówkach medycznych i hotelach oraz w domach i mieszkaniach. Nowatorska konstrukcja s (...)

więcej informacji

DELTOM Sp. z o.o.

Wizytówka firmy

Formularz kontaktowy