RKG - Rotor kończyn górnych

RKG - Rotor kończyn górnych

Brak plików do pobrania

  RKG - Rotor kończyn górnych
   
 Rotor RKG  przeznaczony jest do ćwiczeń czynnych i samowspomaganych w obrębie kończyn górnych. Ćwiczenia za pomocą rotora pozwalają na kształtowanie siły mięśniowej i poprawienie krążenia w obrębie kończyn, stymulują układ nerwowy. Opór dawkowany jest w sposób płynny poprzez docisk.
Rotor kończyn dolnych RKG oferowany jest w dwóch wersjach:
* RKG-M – rotor może być mocowany do kraty kabiny UGUL lub stanowiska RUP, do drabinki lub do ramy łóżka- nr kat. 13.018.005
* RKG-W – rotor wolnostojący. – nr. kat 13.018.014

Inne produkty firmy "PHU TECHNOMEX Sp. z o.o."
PRO 1 - Ergometr cyklocentryczny kończyn górnych

 PRO 1 - Ergometr cyklocentryczny kończyn górnych     * Elektromagnetyczny system hamowania * Opór regulowany w zakresie 5-2000Wat * Możliwość jednoczesnej lub naprzemiennej pracy rąk w dwóch kierunkach (przód, w tył) * Panel kontrolny umożliwiający regulowanie oporu na 200 poziomach (co 1 st (...)

więcej informacji
PRO 2 - Ergometr cyklocentryczny kończyn górnych…

PRO 2 - Ergometr cyklocentryczny kończyn górnych i dolnych *  Elektromagnetyczny system hamowania * Opór regulowany w zakresie 5-2000Wat * Możliwość jednoczesnej lub naprzemiennej pracy rąk w dwóch kierunkach (przód, w tył) * Wygodne, ergonomiczne ukształtowane uchwyty rąk i nóg * Łatwy syst (...)

więcej informacji
RB - Rotor do ćwiczeń oporowych barku

RB - Rotor do ćwiczeń oporowych barku  Rotor RB przeznaczony jest do ćwiczeń czynnych i samowspomaganych w obrębie stawu barkowego. Ćwiczenia za pomocą rotoru pozwalają na kształtowanie siły mięśniowej i poprawienie krążenia w obrębie kończyn i stymulują układ nerwowy. Opór dawkowany jest w sposó (...)

więcej informacji
RKD - Rotor kończyn dolnych

RKD - Rotor kończyn dolnych      Rotor RKD przeznaczony jest do ćwiczeń czynnych i samowspomaganych w obrębie kończyn dolnych. Ćwiczenia za pomocą rotoru pozwalają na kształtowanie siły mięśniowej i poprawienie krążenia w obrębie kończyn i stymulują układ nerwowy. Opór dawkowany jest w sposób pły (...)

więcej informacji
RZ - Rotor zespolony kończyn górnych i dolnych

RZ - Rotor zespolony kończyn górnych i dolnych Rotor zespolony RZ umożliwia jednoczesne ćwiczenie kończyn górnych i dolnych. Ćwiczenia za pomocą rotoru pozwalają na kształtowanie siły mięśniowej i poprawienie krążenia w obrębie kończyn i stymulują układ nerwowy. Opór dawkowany jest w sposób płynn (...)

więcej informacji
BIOSTEP - Profesjonalny cykloergometr rehabilita…

BIOSTEP - Profesjonalny cykloergometr rehabilitacyjny Ergometr Biodex BioStep to m.in.:     * baza zaprogramowanych profili treningowych (5) z modyfikacjami wielkości obciążenia i prędkości ruchu,     * telemetryczny system monitorowania tętna PolarR,     * duży, czytelny ekran LCD,     * mon (...)

więcej informacji
Upper Body Cycle - Profesjonalny ergometr kończy…

Upper Body Cycle - Profesjonalny ergometr kończyn górnych Profesjonalny ergometr kończyn górnych UBC:     * praca rotora w obu kierunkach ruchu (przód i tył),     * płynna regulacja obciążenia w zakresie od 10-600W,     * trening w trybie stałego obciążenia lub pracy izokinetycznej (stała pręd (...)

więcej informacji
APT-1 - Elektryczny rotor do ćwiczeń czynnych i …

APT-1 - Elektryczny rotor do ćwiczeń czynnych i biernych kończyn górnych i dolnych APT-1 Elektryczny rotor z dwoma trybami pracy:     * ćwiczenia czynne - ruch w obu kierunkach o zmiennym obciążeniu,     * ruch bierny regulacja prędkości obrotowej. -  Pacjent może łączyć ćwiczenie czynne z bie (...)

więcej informacji
APT-5 - Elektryczny rotor do ćwiczeń czynnych i…

 APT-5 - Elektryczny rotor do ćwiczeń czynnych i biernych kończyn górnych i dolnych         APT-5 Elektryczny rotor z dwoma trybami pracy: * ćwiczenia czynne - ruch w obu kierunkach o zmiennym obciążeniu, * ruch bierny regulacja prędkości obrotowej. Elektroniczny panel sterowania umożliwia: (...)

więcej informacji
PHU TECHNOMEX Sp. z o.o. Wizytówka firmy

Formularz kontaktowy

 

Lokalizacja