APT-1 - Elektryczny rotor do ćwiczeń czynnych i biernych kończyn górnych i dolnych

APT-1 - Elektryczny rotor do ćwiczeń czynnych i biernych kończyn górnych i dolnych

Brak plików do pobrania

APT-1 - Elektryczny rotor do ćwiczeń czynnych i biernych kończyn górnych i dolnych

APT-1 Elektryczny rotor z dwoma trybami pracy:

    * ćwiczenia czynne - ruch w obu kierunkach o zmiennym obciążeniu,
    * ruch bierny regulacja prędkości obrotowej.
-  Pacjent może łączyć ćwiczenie czynne z biernym ruchem urządzenia. Rotor posiada również funkcję operacyjną, która w przypadku zatrzymania ruchu rotora spowodowanego wzmożonym napięciem mięśni odwraca kierunek ruchu tzn. aplikuje ruch w przeciwną stronę.
-  Szeroki zakres akcesoriów pozwala dostosować właściwe uchwyty (bezpoślizgowe) do możliwość pacjenta. Zakres ruchu ćwiczenia jest regulowany poprzez umocowanie uchwytu na odpowiednim poziomie ramiona obrotowego (3 poziomy). Prostota obsługi, błyskawiczna wymiana uchwytów a także funkcjonalność sprawiają, że rotor znajduje bardzo szerokie zastosowanie.
Wskazania do stosowania rotora APT-1 obejmują m.in.:
    * stany pozłamaniowe z unieruchomieniem w obrębie stawu kolanowego;
    * zmiany zwyrodnieniowe stawów (osteoartroza);
    * stany po endoprotezoplastyce kolana;
    * stany zanikowe mięśni po unieruchomieniu stawu;
    * stany pooparzeniowe;
    * ćwiczenia zapobiegające powstawaniu osteoporozy;
    * ćwiczenia ogólnorozwojowe;
    * stany zapalne i reumatyczne;
    * stany zaburzenia krążenia.
- W standardowym wyposażeniu rotor APT-1 zawiera uchwyty proste dłoni oraz podnóżk

Inne produkty firmy "PHU TECHNOMEX Sp. z o.o."
PRO 1 - Ergometr cyklocentryczny kończyn górnych

 PRO 1 - Ergometr cyklocentryczny kończyn górnych     * Elektromagnetyczny system hamowania * Opór regulowany w zakresie 5-2000Wat * Możliwość jednoczesnej lub naprzemiennej pracy rąk w dwóch kierunkach (przód, w tył) * Panel kontrolny umożliwiający regulowanie oporu na 200 poziomach (co 1 st (...)

więcej informacji
PRO 2 - Ergometr cyklocentryczny kończyn górnych…

PRO 2 - Ergometr cyklocentryczny kończyn górnych i dolnych *  Elektromagnetyczny system hamowania * Opór regulowany w zakresie 5-2000Wat * Możliwość jednoczesnej lub naprzemiennej pracy rąk w dwóch kierunkach (przód, w tył) * Wygodne, ergonomiczne ukształtowane uchwyty rąk i nóg * Łatwy syst (...)

więcej informacji
RB - Rotor do ćwiczeń oporowych barku

RB - Rotor do ćwiczeń oporowych barku  Rotor RB przeznaczony jest do ćwiczeń czynnych i samowspomaganych w obrębie stawu barkowego. Ćwiczenia za pomocą rotoru pozwalają na kształtowanie siły mięśniowej i poprawienie krążenia w obrębie kończyn i stymulują układ nerwowy. Opór dawkowany jest w sposó (...)

więcej informacji
RKG - Rotor kończyn górnych

  RKG - Rotor kończyn górnych      Rotor RKG  przeznaczony jest do ćwiczeń czynnych i samowspomaganych w obrębie kończyn górnych. Ćwiczenia za pomocą rotora pozwalają na kształtowanie siły mięśniowej i poprawienie krążenia w obrębie kończyn, stymulują układ nerwowy. Opór dawkowany jest w sposób p (...)

więcej informacji
RKD - Rotor kończyn dolnych

RKD - Rotor kończyn dolnych      Rotor RKD przeznaczony jest do ćwiczeń czynnych i samowspomaganych w obrębie kończyn dolnych. Ćwiczenia za pomocą rotoru pozwalają na kształtowanie siły mięśniowej i poprawienie krążenia w obrębie kończyn i stymulują układ nerwowy. Opór dawkowany jest w sposób pły (...)

więcej informacji
RZ - Rotor zespolony kończyn górnych i dolnych

RZ - Rotor zespolony kończyn górnych i dolnych Rotor zespolony RZ umożliwia jednoczesne ćwiczenie kończyn górnych i dolnych. Ćwiczenia za pomocą rotoru pozwalają na kształtowanie siły mięśniowej i poprawienie krążenia w obrębie kończyn i stymulują układ nerwowy. Opór dawkowany jest w sposób płynn (...)

więcej informacji
BIOSTEP - Profesjonalny cykloergometr rehabilita…

BIOSTEP - Profesjonalny cykloergometr rehabilitacyjny Ergometr Biodex BioStep to m.in.:     * baza zaprogramowanych profili treningowych (5) z modyfikacjami wielkości obciążenia i prędkości ruchu,     * telemetryczny system monitorowania tętna PolarR,     * duży, czytelny ekran LCD,     * mon (...)

więcej informacji
Upper Body Cycle - Profesjonalny ergometr kończy…

Upper Body Cycle - Profesjonalny ergometr kończyn górnych Profesjonalny ergometr kończyn górnych UBC:     * praca rotora w obu kierunkach ruchu (przód i tył),     * płynna regulacja obciążenia w zakresie od 10-600W,     * trening w trybie stałego obciążenia lub pracy izokinetycznej (stała pręd (...)

więcej informacji
APT-5 - Elektryczny rotor do ćwiczeń czynnych i…

 APT-5 - Elektryczny rotor do ćwiczeń czynnych i biernych kończyn górnych i dolnych         APT-5 Elektryczny rotor z dwoma trybami pracy: * ćwiczenia czynne - ruch w obu kierunkach o zmiennym obciążeniu, * ruch bierny regulacja prędkości obrotowej. Elektroniczny panel sterowania umożliwia: (...)

więcej informacji
PHU TECHNOMEX Sp. z o.o. Wizytówka firmy

Formularz kontaktowy

 

Lokalizacja