Wagi seca

Brak plików do pobrania

 

>>>Wagi niemowlęce

Niemowlęta, które czują się bezpiecznie, chętniej poddają się ważeniu.

 

Dokładny pomiar wagi jest jednym z najważniejszych wymagań dla zdrowego startu w życie. Dlatego też wagi niemowlęce seca oferują wszystko, co ułatwia położnym, pielęgniarkom i lekarzom proces ważenia oraz zapewniają, że niemowlęta czują się komfortowo: Przyjazne dla skóry materiały, które błyskawicznie dostosowują się do temperatury ciała. Kształty, które uspokajają i dają poczucie bezpieczeństwa. Funkcja amortyzacji dodatkowo zapewnia precyzyjność pomiaru nawet wtedy, gdy niemowlę się porusza.

 

>>>Pediatryczne przyrządy pomiarowe

Preferowane są urządzenia, które przystosowują się do warunków pracy.

 

Kliniki, gabinety lekarskie i zakłady opieki zdrowotnej mają zróżnicowane warunki i wymogi. seca odpowiada na nie szerokim spektrum produktów dla pediatrów: od wzrostomiarek niemowlęcych po maty pomiarowe, od klasycznych wzrostomierzy po miarki do pomiaru obwodu głowy. seca proponuje rozwiązania dla każdego zastosowania: czy to do użytku stacjonarnego, czy mobilnego, na dużej czy małej przestrzeni, do wykorzystania na co dzień, czy też sporadycznie. Wszystkie te produkty łączy znana jakość seca, która zawsze spełnia najbardziej wygórowane wymagania medycyny.

 

>>>Wagi kolumnowe

Wagi, które rozumieją użytkownika, przyspieszają proces ważenia.

 

Od ponad 165 lat wagi seca używane są w szpitalach, klinikach, gabinetach lekarskich i innych ośrodkach służby zdrowia. Doświadczenie wszystkich tych lat przekłada się na ich wiele możliwości: prostą obsługę, która nie wymaga pochłaniającego czas studiowania instrukcji; wytrzymałe elementy mechaniczne i elektroniczne, które służą przez lata; solidne obudowy, które nie ulegają odkształceniom i są łatwe do utrzymania w czystości. Do tego dochodzą właściwie drugoplanowe szczegóły, jakimi są zauważalnie niskie zużycie energii lub rolki do bezwysiłkowego transportu.

 

>>>Wagi płaskie

Nawet wagi zajmujące niewiele miejsca czynią wiele dla pacjenta.

 

Nawet tam, gdzie przestrzeń jest ograniczona, znajduje się wystarczająca ilość miejsca na wagę seca i jej liczne funkcje. Rutynowe czynności medyczne stają się prostsze, na przykład dzięki funkcji wartości skrajnej, która pomaga ortopedom wyznaczyć maksymalne obciążenie dla celów efektywnej rehabilitacji. Inne właściwości platformowych wag seca obejmują dużą nośność do 200 kg i wyjątkowo długie zasilanie bateryjne: do 16.000 pomiarów. Praktyczne akcesoria, takie jak torby i statyw na oddzielny wyświetlacz dodatkowo ułatwiają pracę użytkownikom.

 

>>>Przyrządy do pomiaru wzrostu

Jeżeli jakość jest właściwa, to i pomiary również.

 

Wzrostomierze, stadiometry i taśmy do pomiaru obwodu są stosunkowo prostymi przyrządami do rutynowych czynności medycznych. Mimo to, muszą spełniać wszelkie wymagania kliniczne. To dlatego, na przykład, nieścieralne skale wykonane są z odpornego na zniekształcenie hartowanego aluminium. Dla jakości, którą widać – w przyrządach, które nie ulegają wypaczeniu nawet po latach użytkowania, w suwakach pomiarowych, które przesuwają się płynnie na właściwą pozycję i zawsze gwarantują precyzyjne pomiary.

 

>>>Wagi wielofunkcyjne i do wózków inwalidzkich

Gdy pacjent ma lekko, personel medyczny również.

 

Ważenie może być skomplikowanym procesem, choć wcale nie musi. Wielofunkcyjne

wagi seca oferują łatwość użytkowania, niezależnie od tego, czy pacjent siedzi na wózku inwalidzkim, czy stoi. Cztery ogniwa obciążnikowe dbają o to, aby pomiar mógł być dokonany w każdej pozycji – stojącej, z oparciem lub trzymaniem za poręcze, na środku wagi lub na jej krawędzi. Nie ma potrzeby dokładnego ustawiania pacjenta lub regulowania wagi przed ważeniem. Wygoda działania stoi tu w centrum zainteresowania, jak na przykład w wadze krzesełkowej ze składanymi poręczami i podnóżkami.

 

>>>Ważenie bez utrudnień.

 

Zarówno pacjenci na wózkach inwalidzkich, jak i ich opiekunowie chcieliby sprawnie pokonywać wszelkie przeszkody. Wagi wielofunkcyjne i do wózków inwalidzkich seca uwzględniają wszystkie ich potrzeby i sprawiają, że ważenie z ich pomocą oszczędza czas, jest wygodne, precyzyjne i jak najbardziej bezpieczne. Wagi te ponadto wyposażone są w innowacyjną funkcję zmiany zakresu ważenia, która, aktywowana za naciśnięciem przycisku na wyświetlaczu, pozwala na pomiar wagi w dolnym przedziale z dokładnością do 100 g.

 

>>>Precyzyjne ważenie w każdej sytuacji.

 

Obłożnie chorzy pacjenci, którzy nie mogą lub nie powinni wstawać, to dla szpitali żaden przypadek szczególny – oni także muszą zostać zważeni. To dla nich seca stworzyła idealne rozwiązanie, jakim jest seca 657. Pacjent jest przenoszony z łóżka na leżankę na kółkach, a następnie wprowadzony bezpośrednio na platformę wagi.

seca 657 ma zastosowanie w takich miejscach w szpitalu, jak np. oddział ratunkowy, gdzie wszystko ma przebiegać sprawnie i szybko. Jeżeli pacjent musi być natychmiast operowany, określenie dokładnej wagi jest niezbędne do ustalenia dawki narkozy. Ważenie pacjentów bezpośrednio na noszach to dla seca 657 błahostka: platforma przystosowana jest do wszystkich niekonwencjonalnych podwozi. Na wadze tej można ważyć pacjenta siedzącego na krześle lub wózku inwalidzkim. Stąd też seca 657 nadaje się do użytku na stacjach dializowania, oddziałach geriatrycznych oraz w ośrodkach opiekuńczych.

 

>>>Wagi krzesełkowe seca - kompetencja zajmuje miejsce.

 

Jak zważyć pacjenta obłożnie chorego lub osobę z ograniczeniami ruchowymi w możliwie najwygodniejszy sposób? Najlepiej użyć do tego celu wagi krzesełkowej seca, ponieważ w razie potrzeby może ona przyjechać bezpośrednio do łóżka pacjenta, co zaoszczędza zarówno jemu, jak i personelowi medycznemu zbędnego wysiłku.

 

>>>W pozycji leżącej liczy się każdy gram.

 

Nasza waga łóżkowa i dializowa została w przeszłości dokładnie przetestowana przez specjalistów i konsultantów ds. intensywnej opieki medycznej, na stacjach dializowania i poparzeń, gdzie stwierdzono, że są idealne. Teraz coraz częściej korzysta się z nich w domach opieki. A ponieważ w przypadku obłożnie chorych pacjentów każdy gram jest ważny, liczy się precyzja. Waga łóżkowa i dializowa seca, dzięki funkcji alarmowej może faktycznie ratować życie. Na przykład, w przypadku monitoringu zaburzeń obrotu metabolicznego lub kontroli poziomu płynów. Lub po prostu tam, gdzie pacjentów można ważyć wyłącznie w łóżku.

 

>>>Wagi specjalne oraz kalkulator BMI

Niewielkie a pomocne.

 

Jako specjalista w ważeniu i mierzeniu w medycynie, seca oferuje oczywiście rozwiązania dla specjalnych zastosowań medycznych: wagę organową i do ważenia pieluszek dziecięcych odporną na zachlapania, niezwykle precyzyjną wagę dietetyczną do ważenia racji żywności lub praktyczny kalkulator do obliczania wskaźnika masy ciała BMI, który pomaga określić stan odżywienia pacjenta.

Inne produkty firmy "PIW Krzysztof Góral"

PIW Krzysztof Góral

Wizytówka firmy

Formularz kontaktowy