PEM Medic
Artromot K1 Aparat CPM - zmotoryzowana szyna ruchowa przeznaczona do ciągłej, biernej mobilizacji stawu kolanowego i biodrowego Wskazania:
BREVA Szyna CPM do ćwiczeń biernych stawu skokowego Urządzenie przeznaczone jest do ćwiczeń biernych w obrębie stawu skokowego i tylnej części stopy. Ćwiczenia można prowadzić w łóżku lub w pozycji siedzącej. Są możliwe dwa rodzaje ruchu: - Zgięcie podeszwowe/Zgięcie grzbietowe - Przywodzen (...)
Prima Advance Szyna CPM do ćwiczeń biernych stawu kolanowego i biodrowego Prima Advance z regulacją ręczną Przeznaczenie: Szyna CPM Prima Advance jest skutecznym urządzeniem wykorzystującym terapię ciągłym ruchem biernym w leczeniu pooperacyjnym. Zastosowanie: Uwolnienie zesztywniałeg (...)