Decoba Corner- ochrona krawędzi i naróżników

Brak plików do pobrania
Decoba Corner- ochrona krawędzi i narożników

System Decoba - zabezpieczenie ścian wykonane z poliwęglanów, wolne od PCV
Decoba Corner - to ochrona krawędzi i narożników zaprojektowana specjalnie do pomieszczeń publicznych, zabezpieczenie zarówno przed uszkodzeniami punktowymi, jak i zarysowaniami. Decoba Corner redukuje również ryzyko zranień osób przebywających w danym pomieszczeniu.

Właściwości Systemu Decoba Corner ;

    * wyjątkowo wytrzymały,
    * odporny na zarysowania,
    * zaokrąglone końcówki,
    * łatwy do czyszczenia,
    * odporny na środki chemiczne,
    * ognioodporny

Inne produkty firmy "Multimed"
Decoba Hander 140 - system dla ścian i rąk

Decoba Hander 140 - system dla ścian i rąk System Decoba - zabezpieczenie ścian wykonane z poliwęglanów, wolne od PCV Decoba Hander 140 - jeden system dla ścian i dla rąk   oferuje szeroką gamę możliwości zastosowań. Może występować jako poręcz lub odbojnik zabezpieczający ściany, utrzymując łó (...)

więcej informacji
Decoda Plax - ochrona powierzchni

Decoda Plax - ochrona powierzchni System Decoba -  zabezpieczenie ścian wykonane z poliwęglanów, wolne od PCV Decoba Plax - to osłony przeciw zarysowaniom i zabrudzeniom, szczególnie użyteczne w szpitalach i ośrodkach opieki zdrowotnej. Państwa kreatywność nie zna granic. Wybór obejmuje wzory f (...)

więcej informacji
Decoba Bumper- odboje ścienne

Decoba Bumper- odboje ścienne System Decoba - zabezpieczenie ścian wykonane z poliwęglanów, wolne od PCV Decoba Bumper – to wyjątkowo wytrzymałe odboje zabezpieczające ściany przeciw uderzeniom łóżek, wózków szpitalnych, wózków inwalidzkich, wózków medycznych i innych. Zamontowanie odbojnic na w (...)

więcej informacji

Multimed

Wizytówka firmy

Formularz kontaktowy