szafki przyłóżkowe metalowe serii 330800 i 330600

Brak plików do pobrania
Seria 330000 proponuje gamę dwustronnych szafek przyłóżkowych,charakteryzujących się wysoką jakością usługi oferowanej pacjentowi.

Zaprojektowane zgodnie z kryteriami ergonomicznymi, oferują dużą przestrzeń oraz okazały się praktyczne i funkcjonalne we wszystkich warunkach.
Wykonano je z wysokiej jakości materiałów nie wymagających szczególnej pielęgnacji. Dzięki użyciu elektro-galwanizowanej stali, odpornego na zabrudzenia tworzywa sztucznego oraz  odpornych na uszkodzenia laminatów utrzymanie ich w czystości jest bardzo proste.
Szafki przyłóżkowe produkowane są w wielu funkcjonalnych wersjach, z kilkoma rodzajami wykończeń oraz szerokiej gamie kolorystycznej.
Szafki przyłóżkowe dostępne są w następujących konfiguracjach:

  • bez blatu bocznego
  • z blatem bocznym o regulowanej wysokości
  • z blatem bocznym o regulowanej wysokości, z możliwością jego przechylania w obie strony (pozycja do czytania); zmiany ustawienia może dokonać również sam pacjent.
  • ze zintegrowanym blatem bocznym i samodzielnym stolikiem przyłóżkowym tzw. „ przyjacielem” .

Szafki przyłóżkowe z wbudowanym blatem bocznym oferują wysoki poziom usług oraz szerokiej gamie pozycji i unikatowemu systemowi łączenia szafki ze stolikiem „przyjacielem”

Inne produkty firmy "Multimed"

Multimed

Wizytówka firmy

Formularz kontaktowy