zasłony Trevira i staph CHEK

Brak plików do pobrania
zasłony Trevira i staph CHEK

Tkanina parawanowa - Trevira CS Ognioodporna Ropimex®


Zasłony do parawanów medycznych wykonane są z tkaniny TREVIRA o właściwościach antybakteryjnych, samogasnących , Trevira® CS przeszła wszelkie testy niepalności na świecie i spełnia normy niepalności we wszystkich uprzemysłowionych krajach świata, a obecnie stanowi symbol niepalnej tkaniny na pięciu kontynentach. Wplecione w tkaninę logo Ropimex® wraz z naszytą etykietą Trevira® CS jest gwarancją najwyższego bezpieczeństwa tkanin Ropimex®. Zasłony mogą być prane z użyciem dezynfekantów w temperaturze do 60ºC.
Dostępna kolorystyka: szampański, liliowy, erica , żółty, melon, brzoskwiniowy, niebieski, jasnoniebieski, biały, jasnozielony, różowy

Tkanina łazienkowa - Staph CHEK Ognioodporna Ropimex®

Zasłony do parawanów prysznicowych wykonane są z tkaniny Staph CHEK. Ta opatentowana tkanina jest: antybakteryjna, ognioodporna, samogasnąca, wodoszczelna, niedrażniąca skóry, impregnowana przeciwko zabrudzeniom, wytrzymała, nie przykleja się do skóry w trakcie użytkowania, nie pokrywa się pleśnią, nie musi być prana, a ewentualne zanieczyszczenia mogą być zmywane gąbką i ogólnie dostępnymi środkami do mycia.
Dostępna kolorystyka: niebieski, biały, żółty, beżowy,miętowy .

Inne produkty firmy "Multimed"

Multimed

Wizytówka firmy

Formularz kontaktowy