Babyphon ciśnieniomierz dla dzieci

Brak plików do pobrania
Ciśnieniomierz dla dzieci Babyphon

Specjalnie zaprojektowany dla dzieci. Metalowa obudowa manometru, gruszka w delikatnym niebieskim kolorze. Wyposażony w komplet trzech niebieskich mankietów z nadrukiem, dla noworodków, niemowląt i dzieci. Idealny do gabinetów pediatrycznych bądź na oddziały szpitalne. 
Mikrofiltry, łatwa do odczytu skala  49 mm, wysoka precyzja pomiaru (+/- 3 mmHg).

- model zintegrowany, gruszka połączona z manometrem
- liniowa skala z zakresem 0-300 mmHg,
- wzbogacona berylem miedziana membrana aneroidu testowana
  do 600 mmHg,
- brak konieczności zerowania wskazówki,
- w komplecie 3 mankiety: noworodkowy, niemowlęcy, dziecięcy,
- chromowane szybkozłączki ułatwiające szybką wymianę mankietów,
- do wyboru manometr chromowany o średnicy 49 mm lub wykonany z tworzywa o średnicy 63 mm
- maksymalny błąd pomiaru +/- 3mmHg,
- całość w winylowym etui.
Inne produkty firmy "Ultraviol sp.j."
Ciśnieniomierz Ri-san

Ciśnieniomierz Ri-san Podręczny, jednoprzewodowy ciśnieniomierz o nowoczesnym wyglądzie. Obudowa z utwardzonego tworzywa, dostępna w kilku pastelowych kolorach. Zawór spustowy w postaci przycisku umożliwiający obsługę aparatu prawą lub lewą ręką. Mikrofiltry, łatwa do odczytu skala liniowa o śr (...)

więcej informacji
Ciśnieniomierz Precisa N

Ciśnieniomierz Precisa N Najpopularniejszy produkt firmy Riester. Najwyższa jakość w rozsądnej cenie dostępny w obudowie metalowej bądź w obudowie z tworzywa, jako model jedno- lub dwuprzewodowy. Łatwa do odczytu liniowa skala, o średnycy 64 mm wysoka precyzja pomiaru (=/- 3mmHg), mikrofiltry o (...)

więcej informacji
Ciśnieniomierz Ri-san ze stetoskopem

Ciśnieniomierz Ri-san ze stetoskopem Zestaw z wbudowanym stetoskopem. Dla osób prawo- i leworęcznych. Zawór spustowy w postaci przycisku. Aparat idealny do domowych pomiarów ciśnienia. Dostępny w czterech pastelowych kolorach. Atrakcyjny wygląd, ciekawe i wygodne rozwiązanie i przystępna cena t (...)

więcej informacji
Ciśnieniomierz Big Ben

Ciśnieniomierz Big Ben okrągły/kwadratowy Wyjątkowo trwały, z ciekawym niebieskim wykończeniem w wersji kwadratowej lub krągłej. Duża, bardzo łatwa do odczytu skala oraz 3 metrowy przewód spiralny ułatwiają dokonanie pomiaru i odczytu. W zależności od potrzeb gabinetu można wybrać jedną z czter (...)

więcej informacji

Ultraviol sp.j.

Wizytówka firmy

Formularz kontaktowy