OXY-TEST 2000

OXY-TEST 2000

Brak plików do pobrania

Pulsoksymetr OXY-TEST 2000 jest przeznaczony do ciągłego monitorowania zmian sygnału SpO2 i częstości pulsu z wizualizacją fali pletyzmograficznej w czasie rzeczywistym. Aparat umożliwia zapis i odtwarzanie z pamięci przebiegów parametrów oraz wstępne ich opracowanie z wyświetlaniem na ekranie np. trendów wybranych wielkości. Pulsoksymetr może zostać wyposażony w oprogramowanie pozwalające na transmisję wyników do komputera PC, opracowanie wyników oraz wydruk raportu.

Zakres pomiarowy

0-100%SpO

Wyjście

szeregowe RS 232, analogowe sygnałów SpO2 i HR(opcja)

Zakres częstości pulsu

18- 300

Długość fali czujnika

czerwona 660, podczerwona 910

Rozdzielczość

1%

Dokładność

  • 70-100% 2- 2%
  • 70- 95% SpO2- 3% dla noworodków
  • 70 -100% 2- 2% dla czujnika zakładanego na ucho
  • częstość pracy serca 3 %

Zasilanie

  • 12 V akumulator żelowy-ołowiowy 2 Ah, sieciowe 220 V 50 Hz
  • akumulator automatycznie ładowany przy zasilaniu z sieci

Wyświetlacz
graficzny LCD

graficzny LCD, rozdzielczość 240x64

LCD

jasny

Obudowa

165x230x85

Ciężar

1,4 kg

Dodatkowe możliwości

  • zegar czasu rzeczywistego
  • pamięć 128 kB (bufor cyrkulacyjny 12 godzin)
  • program transmisji do komputera PC
  • wyświetlanie trendów
  • wyjście analogowe sygnałów SpO2,HR (opcja)
  • możliwość podłączenia drukarki termicznej (opcja) 

Alarmy

  • sygnalizacja uszkodzenia i odłączenia czujnika
  • sygnalizacja przekroczenia zaprogramowanego zakresu SpO2 oraz tętna
  • statystyka alarmów wyświetlana na ekranie LCD 

Inne produkty firmy "MES Sp. z o.o."
OXY TEST 250

Pulsoxymeter OXY TEST 250 jest przeznaczony do ciągłego monitorowania zmian sygnału SpO2 i częstości pulsu w czasie  rzeczywistym. Aparat wyposażony jest w duży wyświetlacz LED zapewniający odczyt wyników nawet z dużej odległości. Wszystkie funkcje aparatu dostępne są przy użyciu tylko dwóch przycis (...)

więcej informacji
OXY TEST 500

Pulsoksymetr OXY-TEST 500 jest przeznaczony do ciągłego monitorowania zmian sygnału SpO2 i częstości pulsu w czasie rzeczywistym podczas zabiegów (np. bronchoskopii). Wizualizację fali pletyzmograficznej na ekranie LCD można uzyskać po naciśnięciu odpowiedniego przycisku. Aparat umożliwia zapis i od (...)

więcej informacji
OXY-TEST 2000M - moduł do komputera

Pulsoksymetr OXY-TEST 2000M jest modułem pomiarowym obsługiwanym przez komputer PC, przeznaczonym do ciągłego monitorowania zmian sygnału SpO2 i częstości pulsu z wizualizacją fali pletyzmograficznej w czasie rzeczywistym. Pulsoksymetr składa się z urządzenia pomiarowego z czujnikiem oraz oprogramow (...)

więcej informacji
MES Sp. z o.o. Wizytówka firmy

Formularz kontaktowy

 

Lokalizacja