Ssak medyczny Mevacs M20

Brak plików do pobrania
Przeznaczenie : Prosta obsługa i wysoka niezawodność sprawiają, że ssaki MEVACS M20 znajdują zastosowanie w szpitalach, pogotowiach i hospicjach. Urządzenia te posiadają praktycznie nieograniczone możliwości konfiguracji wyposażenia na życzenie klienta.
Ssaki MEVACS M20 mogą być wykorzystane na anestezjologii, intensywnej terapii, chirurgii, ortopedii, oddziałach wewnętrznych, endoskopii, hospicjach, pogotowiu ratunkowym, w gabinetach lekarza rodzinnego i opiece nad pacjentem w domu. Możliwe są inne zastosowania w zakresie parametrów technicznych.

Główne cechy : Dane techniczno-użytkowe ssaka Mevacs M20:
  • Pompa próżniowa bezolejowa
  • Masa: M20 – 4,3 kg 
  • Wymiary ssaków w wersji standard (dł. x szer. x wys.): 40 x 18 x 37 cm 
  • Przepływ: M20 – 28 l/min.
  • Maks. podciśnienie 82 kPa
  • Głośność 45 dB
  • Zasilanie sieciowe 230V, 50/60 Hz
  • Przewód zasilający o długości 3 m
  • Praca ciągła 24 godziny na dobę

Wyposażenie standardowe : pojemnik z tworzywa nietłukącego 1l komplet przewodów filtr bakteryjny

Wyposażenie opcjonalne : Sterownik nożny Wózek z koszem Zbiorniki z poliwęglanu o pojemności 1l, 2l, 4l Zbiorniki z polisulfanu o pojemności 1l, 2l, 4l - sterylizacja w temp. 134 stopnie C Zbiorniki szklane Zbiorniki jednorazowego użytku

Gwarancja : 24 m-ce

Serwis : sieć serwisowa ERES MEDICAL

 CE
Inne produkty firmy "ERES MEDICAL Sp. z o.o."
Ssak chirurgiczny Mevacs M90

Przeznaczenie : Ssak o bardzo dużej wydajności do zastosowań w chirurgii, ginekologii, chirurgii plastycznej, liposukcji i na oddziałach pooperacyjnych. Pompa bezolejowa zapewnia niezawodność, zaś filtr bakteryjny i węże silikonowe ze zbiornikami nietłukącymi najwyższą sterylność przy pracy. Ssaki m (...)

więcej informacji
Ssak i zraszacz Mevacs S30/30

Przeznaczenie : Ssak o niespotykanej konstrukcji składający się dwóch sekcji, ssącej i tłoczącej, pracujących niezależnie od siebie. Cecha ta sprawia, że ssak ten ma szczególne zastosowanie w ortopedii i endoskopii. Doskonałe parametry techniczne pozwalają stosować go również na chirurgii, anestezj (...)

więcej informacji
Ssak operacyjny Mevacs M 20 D

Przeznaczenie : Unikalna funkcja drenażu. Jedyny ssak na polskim rynku o takich możliwościach.  Ssak Mevacs M20 D posiada trzy tryby pracy: drenaż w zakresie od 0 do 4 kPa (0 do 40 cm H2O), tryb ssania delikatnego (dzieci, noworodki, tkanki delikatne) oraz tryb ssania klasycznego przy pełnej moc (...)

więcej informacji
Ssak akumulatorowy Mevacs M30-230/12V

Przeznaczenie :Jedyny w Polsce ssak z akumulatorem wewnętrznym o przepływie maksymalnym powyżej 30 l/min! Główne zastosowania: intensywna terapia, izby przyjęć, karetki, hospicja, opieka nad pacjentem w domu, transport chorych i inne w szerokim zakresie parametrów technicznych. Główne cechy : (...)

więcej informacji
Ssak akumulatorowy Mevacs M20-230/12V

Przeznaczenie : Ssak z akumulatorem wewnętrznym o przepływie maksymalnym 18 l/min! Główne zastosowania: hospicja, opieka nad pacjentem w domu, transport chorych i inne w szerokim zakresie parametrów technicznych. Główne cechy : Dane techniczno-użytkowe: Pompa próżniowa bezolejowa Mas (...)

więcej informacji
Ssak chirurgiczny elektroniczny Mevacs 50

Przeznaczenie : Nowa generacja ssaków elektrycznych – jedyne takie urządzenia na rynku europejskim. Obsługa jest bardzo prosta z przebiegiem odsysania sterowanym mikroprocesorem. Sprawia to, że ssak ma szerokie zastosowanie w chirurgii, neurochirurgii, chirurgii plastycznej, ginekologii, drenażu c (...)

więcej informacji
Ssak elektryczny Mevacs 40

Przeznaczenie : Nowa generacja ssaków elektrycznych – jedyne takie urządzenia na rynku europejskim. Obsługa jest bardzo prosta z przebiegiem odsysania sterowanym mikroprocesorem. Sprawia to, że ssak ma szerokie zastosowanie w chirurgii, neurochirurgii, chirurgii plastycznej, ginekologii, drenażu c (...)

więcej informacji
Ssak chirurgiczny Mevacs M46

Przeznaczenie : Ssaki Mevacs M46 o dużej wydajności do wszystkich zastosowań w chirurgii, ginekologii, liposukcji i na oddziałach pooperacyjnych. Pompa bezolejowa zapewnia niezawodność, zaś filtr bakteryjny i węże silikonowe ze zbiornikami nietłukącymi najwyższą sterylność przy pracy. Dowolna konfig (...)

więcej informacji
Ssak chirurgiczny Mevacs M38

Przeznaczenie : Ssaki o dużej wydajności do wszystkich zastosowań w chirurgii, ginekologii, liposukcji i na oddziałach pooperacyjnych. Pompa bezolejowa zapewnia niezawodność, zaś filtr bakteryjny i węże silikonowe ze zbiornikami nietłukącymi najwyższą sterylność przy pracy. Dowolna konfiguracja na ż (...)

więcej informacji
Ssak medyczny Mevacs M30

Przeznaczenie : Prosta obsługa i wysoka niezawodność sprawiają, że ssaki medyczne MEVACS M30 znajdują zastosowanie w szpitalach, pogotowiach i hospicjach. Urządzenia te posiadają praktycznie nieograniczone możliwości konfiguracji wyposażenia na życzenie klienta. Ssaki medyczne MEVACS M30 mogą być w (...)

więcej informacji
Mevacs 90

  Ssak medyczny Mevacs M90 to ssak o bardzo dużej wydajności do zastosowań w chirurgii, ginekologii, chirurgii plastycznej, liposukcji i na oddziałach pooperacyjnych. Pompa bezolejowa zapewnia niezawodność, zaś filtr bakteryjny i węże silikonowe ze zbiornikami nietłukącymi najwyższą sterylność pr (...)

więcej informacji

ERES MEDICAL Sp. z o.o.

Wizytówka firmy

Formularz kontaktowy