Videodermatoskop Bluescope

Brak plików do pobrania
Przeznaczenie
Videodermatoskop cyfrowy BLUESCOPE to system o wszechstronnym zastosowaniu w videodermatoskopii, dermatoskopii, videokapilaroskopii i dokumentacji klinicznej. 
Dermatoskop BLUESCOPE to praktyczne i kompletne urządzenie - łączy jakość, wygodę, niezawodność i prostotę użycia w jednej walizce. 

Główne cechy
Videodermatoskop BLUESCOPE to system zbudowany w oparciu o wysokiej jakości akcesoria:
  • znakomitą, lekką cyfrową kamerę dermatologiczną SONY DCS 105 przeznaczoną wyłącznie do zastosowań medycznych w zakresie dermatologii,
  • nowoczesne oprogramowanie DERMATOSCOPE,
  • wysokiej jakości najnowocześniejsza stacja robocza o parametrach, które umożliwiają szybkie pobieranie zdjęć z kamery, zapis zdjecia w pliku jpg, przechowywanie plików w pamięci, a także szybki dostęp d ozapisanych zdjeć i porównanie obrazów o zmiennych wartościach powiększenia itp.

Dermatoskop BLUESCOPE jest pierwszym systemem przenosnym z oświetleniem halogenowym, umożliwiającym uzyskiwanie obrazów jasnych, precyzyjnych i rzeczywistych.
Najnowszej generacji notebook z 15" ekranem wyróżnia się właściwościami wyprzedzającymi aktualną technologię, takimi jak nagrywarka nośników CD i DVD oraz możliwosć umieszczenia drugiego twardego dysku do kopiowania i zabezpieczania danych.
Wygoda dzieki jednej przenośnej i pojemnej walizce, niezawodność gwarantowana jakością kamery oraz intuicyjne i wielofunkcyjne oprogramowanie sprawiają, że system BLUESCOPE jest niepowtarzalny i nieporównywalny z innymi we wszechstronnym zastosowaniu w videodermatoskopii, videokapilaroskopii i dokumentacji klinicznej.

Wyposażenie standardowe :
  • cyfrowa kamera dermatologiczna SONY DCS 105
  • oprogramowanie Dermatoscope
  • notebook najnowszej generacji: aktywny ekran 15", Fire Wire, Windows XP Professional, USB, CD/R, CD/RW walizka
Inne produkty firmy "ERES MEDICAL Sp. z o.o."

ERES MEDICAL Sp. z o.o.

Wizytówka firmy

Formularz kontaktowy