Podgrzewacz borowiny PMB-1

Brak plików do pobrania
Przeznaczenie : Do podgrzewania, mieszania i utrzymywania w zadanej temperaturze masy borowinowej służącej do wykonywania okładów przy zabiegach ciepłoleczniczych.

Główne cechy : Podgrzewacz borowiny PMB-1 wykonano w formie wolno stojącej szafy z możliwością przemieszczania (kółka). Całość ze stali chromoniklowej polerowanej.
Podgrzewacz borowiny PMB-1 składa się ze zbiornika na masę borowinową o podwójnym płaszczu wypełnionym wodą podgrzewaną grzałkami elektrycznymi sterowanymi regulatorem temperatury. Dla uzyskania równomiernego rozkładu temperatury zastosowano mieszadło obrotowe napędzane silnikiem elektrycznym z motoreduktorem. 
Podgrzewacz borowiny PMB-1 posiada zabezpieczenia przed praca mieszadła przy otwartej pokrywie, praca grzałek na sucho (bez wody w płaszczu wodnym) i przegrzaniem masy borowinowej (ok. 80oC). W części tylnej za pokrywą znajduje się skrzynka z elementami automatyki i zasilania. Do sterowania funkcjami podgrzewacza borowiny PMB-1 służy pulpit sterowniczy umieszczony na ścianie czołowej.

DANE TECHNICZNE:
Zasilanie z sieci trójfazowej 400 V
Pobór mocy: 4,5 kW
Temperatura ogrzewania: do 80oC
Pojemność zbiornika: max. 70 l
Pojemność robocza: 50 l
Wymiary: 650 x 600 x 1000 mm

Gwarancja : 12 m-cy

Serwis : ERES MEDICAL
Inne produkty firmy "ERES MEDICAL Sp. z o.o."

ERES MEDICAL Sp. z o.o.

Wizytówka firmy

Formularz kontaktowy