Leasing w Branży Medycznej

Brak plików do pobrania

Finansowanie opieki zdrowotnej

Healthcare Financing

Wspólnie z podmiotami publicznej i prywatnej służby zdrowia wypracowaliśmy najlepsze, dopasowane do ich indywidualnych potrzeb, rozwiązania finansowe. Medycyna jest obecnie jedną z najszybciej rozwijających się branż. Dynamiczny wzrost liczby prywatnych gabinetów i klinik oraz modernizacja publicznych zakładów opieki zdrowotnej prowadzą do wzrostu konkurencji. Nowe metody leczenia bardzo często wymagają wykorzystania nowoczesnych urządzeń. Jednocześnie sprzęt medyczny, zwłaszcza silnie eksploatowany, szybko się zużywa i wymaga częstej wymiany. Nasza znajomość sprzętu medycznego, dostęp do kapitału oraz przynależność do grupy Siemens sprawiają, że jesteśmy niezawodnym i długoterminowym partnerem finansowym.   


Opieka zdrowotna na najwyższym poziomie dzięki nowoczesnemu finansowaniu

Nasze rozwiązania finansowe dopasowujemy do indywidualnych potrzeb naszych klientów, zapewniając im dostęp do najnowszych technologii. Dzięki rozłożeniu inwestycji w czasie Twoje finanse pozostają w dobrej kondycji. Niezależnie od tego, czy reprezentujesz publiczną służbę zdrowia czy jesteś właścicielem prywatnej praktyki lekarskiej, kliniki lub gabinetu dentystycznego, nasza wiedza na temat branży, w której działasz sprawi, że przygotujemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie finansowe, które w widoczny sposób przełoży się na rozwój Twojej działalności.

Jasne zasady i warunki finansowania

Od lat jesteśmy liderem w finansowaniu urządzeń medycznych na polskim rynku. Nasza oferta produktów dla branży medycznej jest jedną z najszerszych na rynku. Obejmuje różne opcje finansowania, takie jak pożyczka, leasing finansowy, leasing operacyjny, cesja wierzytelności. W zależności od Twoich potrzeb możemy sfinansować nie tylko urządzenia, ale również oprogramowanie bądź koszty związane z niezbędną adaptacją pomieszczeń Twojego gabinetu. 

Oferujemy jasne zasady i wygodne warunki umowy:                      

- uproszczona procedura, minimum dokumentów – przy zakupie sprzętu medycznego do kwoty 250 000 EUR

- opłata wstępna od 0%

- czas trwania umowy od 12 do 84 miesięcy

- waluta: PLN – bezpieczne finansowanie bez ryzyka kursowego

- nie pobieramy opłat manipulacyjnych za przyznanie finansowania

- pożyczka umożliwia korzystne połączenie zakupu nowoczesnych urządzeń medycznych z dofinansowaniem ze środków Unii Europejskiej

- możemy sfinansować sprzęt medyczny, wyposażenie gabinetu, samochody, a dodatkowo udzielamy pożyczki na Twój dowolny cel

Inne produkty firmy "Siemens Finance Sp. z o.o."

Siemens Finance Sp. z o.o.

Wizytówka firmy

Formularz kontaktowy