BTL HIPRO

Brak plików do pobrania

BTL HIPRO
NAJNOWSZA GENERACJA LIFTINGU ULTRADŹWIĘKOWEGO

 

Urządzenie wykorzystuje technologię HIFU (High Intensity Focused Ultrasound) zogniskowanych ultradźwięków o dużym natężeniu do bezinwazyjnego liftingu skóry twarzy i ciała. Istotą tej nowej metody jest precyzyjne skupienie fali ultradźwiękowej o wysokiej energii na małym obszarze, powodując punktową termoablację. Energia cieplna HIFU dostarczona do poziomu SMAS skóry właściwej sprawia, że włókna kolagenowe skracają się, pobudzając jednocześnie fibroblasty do wytwarzania nowego kolagenu. W ten sposób uzyskujemy trwały rezultat poprawy napięcia oraz liftingu skóry indukowany dużo głębiej niż dotychczas.

 

BTL HIPRO-V to nieinwazyjny bezkadridżowy system do liftingu twarzy i ciała za pomocą skoncentrowanej wiązki ultradźwięków o dużej intensywności. Głębokość aplikacji na twarzy: od 1,5mm do 4,5mm (co 0,5mm).

Głębokość aplikacji na ciele: od 8mm do 13mm (co 1mm).

 

BTL HIPRO i BTL HIPRO-S to system wyposażony w zestaw specjalnych aplikatorów do ciała, które umożliwiają ogniskowanie wiązki ultradźwiękowej na głębokości od 8 mm do 13 mm, gwarantując efektywną lipolizę miejscowych złogów podskórnej tkanki tłuszczowej.

Inne produkty firmy "BTL Polska Sp. z o.o."

BTL Polska Sp. z o.o.

Wizytówka firmy

Formularz kontaktowy