Detektor tętna płodu L6T

Brak plików do pobrania
Detektor tętna płodu L6T 


Detektor tętna płodu to tak zwany doppler tętna płodu. Jest wykorzystywany w praktyce ginekologicznej i położniczej w celu odsłuchu bicia serca dziecka znajdującego się w łonie matki. Detektory tętna płodu to bardzo uproszczona wersja KTG, która znajduje się zazwyczaj w gabinetach ginekologicznych i szpitalach. Kardiotokograf bada skurcze i tętno,  natomiast detektor tętna płodu tylko bicie serca. Najnowocześniejsze detektory tętna płodu są w stanie odsłuchać akcję bicia serca już od ok.16 tygodnia. Oczywiście jest to wszytko uwarunkowane ułożeniem płodu i predyspozycjami Matki. Urządzenie dzięki swojej prostocie zostaje często wykorzystywane przez osoby prywatne do monitorowania zagrożonej ciąży. Najprostsze detektory tętna płodu wyposażone są w wejście słuchawkowe, do którego podłączamy słuchawki i w ten sposób mamy możliwość usłyszenia bicia serca. Zaawansowane detektory tętna posiadają większe czoło głowicy ( odsłuch jest bardziej precyzyjny, czystszy i można go używać już od 16 tygodnia), wbudowany głośnik i wyświetlacz, na którym w zależności od modelu  możemy mieć podgląd na wykres lub ilość uderzeń w postaci cyfr. Występują także detektory z funkcją drukarki, która drukuje nam zapis badania na bieżąco w postaci krzywej. Detektory tętna płodu opinie u przyszłych Mam posiadają bardzo pozytywne. Detektory tętna płodu plusy i minusy oraz najczęściej zadawane pytania w naszym poradniku "Detektor tętna płodu najczęściej zadawane pytania " 

 Detektor tętna płodu L6T z wyświetlaczem LCD - idealny dla przyszłych mam do monitorowania ciąży we własnym zakresie. Urządzenie przeznaczone dla odsłuchu tętna płodu w warunkach domowych. Aparat wyposażony jest w wyświetlacz LCD pokazujący aktualną wartość tętna płodu. Posiada także wbudowany głośnik - nie musisz podłączać słuchawek aby cieszyć się odgłosem pracy serca swojego nienarodzonego dziecka. Detektor pozwala na jednoczesny pomiar  tętna płodu i jego odsłuch na wbudowanym głośniku, bez potrzeby zakładania słuchawek. Sonda jest odłączana. Zapewnia bardzo dokładny odczyt i odsłuch tętna płodu.

 4 CECHY DOBREGO DETEKTORA TĘTNA PŁODU
 
Gwarancja 24 miesiące detektor tętna płoduGwarancja 24 miesiące. Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny = szybka naprawa lub wymiana  

Produkt medycznyProdukt medyczny = bezpieczeństwo. Tylko taki produkt spełnia normy EU.

Wymienna głowica detektora tętna płoduPokrowiec w zestawie - idealne rozwiązanie w podróży 

Monitorowanie tętna od 12 tgodniaMonitorowanie tętna połodu od ok. 16 tygodnia.

Inne produkty firmy "Cito Krzysztof Tomczak"

Cito Krzysztof Tomczak

Wizytówka firmy

Formularz kontaktowy