Spirometr Spirolab New + 100 szt. turbin FlowMir

Brak plików do pobrania
Spirometr Spirolab New + 100 szt. turbin FlowMir 


Najnowszy model spirometru Mir Spirolab NEW + 100 turbin jadnorazowych z ustnikiem 

Spirolab New to najbardziej zaawansowany, rozbudowany przenośny spirometr pochodzący od producenta Mir, który specjalizuje się w produkcji tego typu urządzeń. Najnowszy model spirometru diagnostycznego Mir ma wbudowaną drukarkę, duży kolorowy wyświetlacz ( 7” ekran dotykowy), połączenie USB, bluetooth, możliwość drukowania na zewnętrznej drukarce. Pamięć 10.000 testów lub 500 godzin zapisu oxymetrii. 

Spirometr Spirolab New Mir został przebadany przez niezależne laboratorium, które wydało certyfikat zgodności z normą bezpieczeństwa PN-EN 60601-1 i potwierdziło zgodność urządzenia z wymogami kompatybilności elektromagnetycznej określonymi przez europejską normę PN-EN 60601-1-2.

Przenośne spirometry Mir podlegają ciągłej kontroli podczas produkcji, dlatego też spełniają w 100 procentach wymagania w zakresie bezpieczeństwa i jakości, zdefiniowane w dyrektywie Rady 93/42/EWG dotyczącej wyrobów medycznych.

W dziale akcesoria możesz dodatkowo zamówić jednorazową turbinę z ustnikiem FlowMir lub pojedynczo (sam ustnik do turbiny wielorazowej lub samą turbinę).
Inne produkty firmy "Cito Krzysztof Tomczak"

Cito Krzysztof Tomczak

Wizytówka firmy

Formularz kontaktowy