KIRO Oncology

Brak plików do pobrania
KIRO Oncology


KIRO Oncology - systemem nowej generacji automatycznego sterylnego mieszania indywidualnych zabiegów dożylnych, w tym chemioterapii i terapii biologicznych.
Unikalne cechy systemu: dwa automatyczne ramiona wykonujące jednocześnie różne zadania; kompaktowa konstrukcja minimalizująca ruch produktów jednorazowych w obszarze mieszania; szybka i łatwa konfiguracja strzykawek, pojemników końcowych i leków pochodzących od różnych producentów.
Jedyny system z procesem samoczyszczenia i przeprowadzania dekontaminacji niebezpiecznych substancji chemicznych.
Czytnik kodów kreskowych i kamery umieszczonych wewnątrz i w obszarze użytkownika prawidłowo identyfikuje fiolki, worki infuzyjne i produkty jednorazowe porównując obrazy i kody kreskowe z tymi przechowywanymi w bazie danych systemu.
Kontrola grawimetryczna na każdym etapie procesu łączenia i wydawania produktów końcowych bazując na dokładności przepisanej dawki.
Całkowita ochrona operatora. Kabina otwierana tylko do załadunku i rozładunku, pozostaje zamknięta podczas przeprowadzania istotnych z punktu widzenia bezpieczeństwa czynności, jak również podczas procesu czyszczenia.
Częściowo zużyte fiolki przechowywane w urządzeniu celem użycia podczas sporządzania kolejnych dawek, umożliwia to optymalne wykorzystanie drogich leków.
Automatyczne usuwanie odpadów niebezpiecznych.
Możliwość podłączenia bazy danych KIRO do systemów EMR/EHR (Elektroniczna Dokumentacja Medyczna/Elektroniczna Karta Zdrowia)  za pośrednictwem różnych protokołów  i standardów komunikacyjnych, w tym HL7.
Certyfikowanym wyrób Klasy II A2 Biosafety Cabinet , obszar mieszania sklasyfikowany według normy ISO 5.
Inne produkty firmy "KONKRET"

KONKRET

Wizytówka firmy

Formularz kontaktowy