Meble KONKRET FUTURA ze stali lakierowanej

Brak plików do pobrania
Meble KONKRET FUTURA ze stali lakierowanej


Meble medyczne KONKRET FUTURA to meble o konstrukcji nośnej ścian z dwuwarstwowej profilowanej blachy z wewnętrznymi elementami wzmacniającymi oraz izolującymi akustycznie. Monolityczna bryła konstrukcji z zewnątrz ułatwia zachowanie wysokich standardów higienicznych. Meble posiadają atest higieniczny i dedykowane są placówkom medycznym. Tworzymy zabudowy w oparciu o potrzeby użytkowników oraz staramy się, by nasze meble były funkcjonalne, solidne i estetyczne. Oferujemy wyposażenie meblowe dostosowane wymiarowo i konstrukcyjnie do wymogów zamawiającego.

Zalety naszych mebli, które odróżniają je od podobnych produktów oferowanych na rynku to:

Narożne elementy konstrukcyjne zaokrąglone, chroniące użytkownika i pacjenta przed urazami.
Ramy okienne drzwi oszklonych wykonane ze stali z osadzonymi w ramie zawiasami, uchwytami i zamkami, zapewniającymi bezpieczną oraz długoletnią eksploatację.
System mocowania półek na systemowych wspornikach metalowych z elastycznymi stabilizatorami uniemożliwiającymi ich przypadkowe wysunięcie, a jednocześnie pozwalające na regulację wysokości ich położenia.
Blaty robocze o monolitycznej powierzchni wykonane z materiałów gwarantujących najwyższą jakość, niezbędną dla długiego okresu użytkowania.
Zawiasy drzwi wewnętrzne o konstrukcji umożliwiającej pełną regulację dla prawidłowego ustawienia frontów oraz siły ich docisku do korpusu w pozycji zamkniętej.
Wszystkie materiały zastosowane do produkcji oferowanych mebli posiadają niezbędne certyfikaty i atesty, oceniające pozytywnie ich eksploatację w warunkach szpitalnych.
Inne produkty firmy "KONKRET"

KONKRET

Wizytówka firmy

Formularz kontaktowy