Toshiba MOBIREX

Brak plików do pobrania

Mobirex to cyfrowy aparat przewoźny dedykowany do badań radiograficznych.

System wyposażony jest w najnowszej generacji wysokowydajny lekki cyfrowy bezprzewodowy detektor rtg o formacie typowej kasety 35cm x 43cm (opcjonalnie do zastosowań pediatrycznych 24x30)

 

Aparat umożliwia wykonywanie szerokiego zakresu badań w wysokiej rozdzielczości i o wyjątkowej jakości obrazu przy jednoczesnym zapewnieniu minimalnej dawki dla pacjenta.

 

Intuicyjna obsługa oraz nowoczesna konstrukcja zapewniająca szeroki zakres ruchów wraz z niezrównaną dostępnością do pacjenta sprawia, że wykonywanie badań jest proste i szybkie.

 

Innowacyjny i zoptymalizowany pod kątem operatora, graficzny interfejs użytkownika oraz wielozadaniowy sposób zarządzania aplikacjami sprawiają, że system całkowicie spełnia wszystkie wymagania w zakresie dostarczania najwyższej jakości obrazów, bezpieczeństwa, łatwości obsługi, wydajności oraz zapewnienia płynności pracy.

 

Najnowsze rozwiązania technologiczne zastosowane w oferowanym urządzeniu aktywnie zmniejszają realną dawkę jednocześnie pozwalając na skrócenie czasu narażenia pacjenta i obsługi.

 

 

Inne produkty firmy "TMS Sp. z o.o."

TMS Sp. z o.o.

Wizytówka firmy

Formularz kontaktowy