CuroCell S.A.M.® CF16 - powietrzny materac statyczny - wymienny

Brak plików do pobrania
Zostaniesz przeniesiony na stronę, która obsługuje sprzedaż tego produktu

Statyczny materac przeciwodleżynowy CuroCell S.A.M CF 16

Prosta w obsłudze pompa do napełniania materaca i regulacji ciśnienia. Bardzo miękki pokrowiec wewnętrzny-uzyskane niskie ciśnienie powietrza jest dodatkowo redukowane.

Posiada CPR do szybkiego usuwania powietrza.

Przeznaczenie:

  • Profilaktyka i leczenie odleżyn do 2 stopnia włącznie
  • Waga pacjenta do 200 kg
  • Wysokość materaca 16 cm.
  • Materac do położenia bezpośrednio na łóżku.
  • Miękki, higieniczny paroprzepuszczalny pokrowiec z zgrzewanymi szwami.
Inne produkty firmy "Empireum Sprzęt Medyczny"
CuroCell UNO® automatyczny materac nowej generacji

Przeciwodleżynowy materac CuroCell UNO Zmiennociśnieniowy materac wymienny z w pełni automatyczną pompą, która dostosowuje ustawienia do użytkowania. Posiada 3 tryby pracy: zmienny, pulsacyjny, statyczny - niskociśnieniowy. Funkcja Pack&Go. Cicha, wolna od wibracji pompa. Funkcja powiadamiania (...)

więcej informacji
CuroCell Cirrus® 2.0 materac przeciwodleżynowy z…

Dynamiczny materac przeciwodleżynowy z funkcją łagodzenia bólu CuroCell Cirrus 2.0. Unikalna konstrukcja - połączenie materaca dynamicznego z materacem piankowym. Łatwa w obsłudze i cicha pompa. CPR do szybkiego usuwania powietrza       Przeznaczenie:       Profilaktyka i leczenie odleżyn do 4 st (...)

więcej informacji
CuroCell® 4 AD - Komfortowy materac zmiennociśni…

CuroCell® 4 AD - Komfortowy materac zmiennociśnieniowy z automatyczną pompą Materac posiada system komór wewnętrznych "cell in cell" oraz system mikrootworów do wentylacji pacjenta. Łatwa w obsłudze i cicha pompa cyfrowa. CPR do szybkiego usuwania powietrza.       Przeznaczenie:      Profilaktyk (...)

więcej informacji
CuroCell® AUTO420 Samoregulujący się system prze…

Przeciwodleżynowy materac CuroCell® AUTO420 CuroCell® AUTO420 jest przeznaczony do stosowania jako środek w profilaktyce i leczeniu odleżyn do 4 włącznie. Jest wysoce funkcjonalanym, komfortowym, opłacalnym materacem wymiennym, idealnym dla wszystkich typów środowisk medycznych. CuroCell® AUTO42 (...)

więcej informacji
CuroCell AUTO4® funkcjonalny materac wymienny

Przeciwodleżynowy materac CuroCell® AUTO4 CuroCell® AUTO4 jest przeznaczony do stosowania jako środek w profilaktyce i leczeniu odleżyn do 4 włącznie. Jest wysoce funkcjonalnym, komfortowym, opłacalnym materacem wymiennym, idealnym dla wszystkich typów środowisk medycznych. CuroCell® AUTO4 posia (...)

więcej informacji
CuroCell® NEO CX13 - Efektywny i funkcjonalny ma…

CuroCell NEO CX13 - Efektywny i funkcjonalny materac przeciwodleżynowy - nakładka Materac działa w oparciu o zasadę zmiennociśnieniową i posiada wymienne komory poliuretanowe, które są umieszczone w osobnym pokrowcu wewnętrznym. Jest on prosty w obsłudze i utrzymaniu. CPR do szybkiego usuwania (...)

więcej informacji
CuroCell® Nova - prosty i funkcjonalny materac p…

CuroCell® Nova jest używany jako środek w profilaktyce u leczeniu odleżyn do 2 stopnia włącznie. Jest to materac w formie nakładki, idealny dla ośrodków opieki i opieki domowej. Jest łatwy w obsłudze. Ten jednoczęściowy materac posiadab poliuretanowe komory powietrzne i obniżoną sekcje pięt.      (...)

więcej informacji
CuroCell AREA Zone - materac samoregulujący

Samoregulujący się materac przeciwodleżynowy Curo Cell AREA Zone Automatycznie dostosowuje poziom ciśnienia w komorach do wagi i ułożenia pacjenta. Nie wymaga pompy i zasilania elektrycznego. Niezależna górna warstwa pianki HR podzielona na strefy zapewnia dodatkową redukcję ucisku i poprawę kom (...)

więcej informacji
CuroCell S.A.M.® CF10 - powietrzny materac staty…

Statyczny materac przeciwodleżynowy CuroCell S.A.M CF 10 Prosta w obsłudze pompa do napełniania materaca i regulacji ciśnienia. Bardzo miękki pokrowiec wewnętrzny-uzyskane niskie ciśnienie powietrza jest dodatkowo redukowane.  Posiada CPR do szybkiego usuwania powietrza.  Przeznaczenie: Profil (...)

więcej informacji
Optimal 5zon® - kompletny materac do zapobiegani…

Optimal 5zon® to idealny materac do stosowania we wszystkich typach środowisk medycznych w profilaktyce i leczeniu odleżyn do stopnia 2 oraz do łagodzenia bólu. Jest to miękki i elastyczny materac przeznaczony do stosowania bezpośrednio na łóżku. Posiada bardzo dobre właściwości redystrybycji ciśni (...)

więcej informacji

Empireum Sprzęt Medyczny

Wizytówka firmy

Formularz kontaktowy