Łatwoślizgi do transferu pacjenta

Brak plików do pobrania
Zostaniesz przeniesiony na stronę, która obsługuje sprzedaż tego produktu

Rękaw Translide

Przesuwne rękawy Translide do przenoszenia pacjentów do i z łóżka, noszy, wózków inwalidzkich, krzeseł, foteli pojazdów, łóżek operacyjnych, urządzeń rentgenowskich, tomografów itp. Dzięki optymalnym właściwościom ślizgowym i bardzo niskim tarciom wykorzystanego materiału transfer pacjenta jest wygodny i szybki przy minimalnym wysiłku pracowników służby zdrowia. Rękawy wykonane są z wysoko wytrzymałej technicznej tkaniny, o wysokich właściwościach ślizgowych i niskich właściwościach tarcia. Rękaw Translide jest bardzo praktycznym i ekonomicznym narzędziem do przenoszenia i pozycjonowania pacjenta.

 • TTE-6100, 60x41 cm, w kolorze czerwonym
 • TTE-6102, 72x71 cm, w kolorze czerwonym
 • TTE-6104, 122x71 cm, w kolorze czerwonym
 • TTE-6106, 122x100 cm, w kolorze czerwonym
 • TTE-6108, 200x70 cm, w kolorze czerwonym


Prześcieradło Translide

Łatwoślizgi Translide są najprostszym i najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem w technicznej pomocy w przesuwaniu i repozycjonowaniu pacjenta. Są one wykonane z materiału o wysokiej wytrzymałości technicznej, wysokich właściwościach ślizgowych i niskiej właściwościach tarcia. Aby uzyskać wielokierunkowe działanie zaleca się stosowanie dwóch łatwoślizgów jednocześnie. W tym celu można wykorzystać różne ich rozmiary lub złożyć największy z nich.

 • TTE-6110, 200x71 cm, w kolorze czerwonym
 • TTE-6112, 200x140 cm, w kolorze czerwonym


Prześcieradło z uchwytami Translide

Łatwoślizgi z uchwytami Translide są optymalnym rozwiązaniem do bezpiecznego przenoszenia pacjenta i zmiany jego położenia. Są one wykonane z materiału o wysokiej wytrzymałości technicznej, wysokich właściwościach ślizgowych i niskiej właściwościach tarcia. Dodatkowo wyposażone są w praktyczne uchwyty. Aby uzyskać wielokierunkowe działanie zaleca się stosowanie dwóch łatwoślizgów jednocześnie. Przy takim rozwiązaniu można stosować różne rozmiary i rodzaje łatwoślizgów. Nie ma konieczności aby oba łątwoślizgi były wyposażone w uchwyty.

 • TTE-6120, 200x71 cm, w kolorze czerwonym
 • TTE-6122, 200x90 cm, w kolorze czerwonym
 • TTE-6125, 200x71 cm, w kolorze niebieskim do użytku bariatrycznego
 • TTE-6127, 200x90 cm, w kolorze niebieskim do użytku bariatrycznego
 • TTE-6129, 200x140 cm, w kolorze niebieskim do użytku bariatrycznego


Łatwoślizg Translide z uchwytami do użytku bariatrycznego

Łatwoślizgi Translide z uchwytami do użytku bariatrycznego są optymalnym rozwiązaniem dla bezpiecznego i ergonomicznego przenoszenia ciężkich pacjentów. Są one wykonane z wysoce wytrzymałej technicznej tkaniny o wysokich właściwościach ślizgowych i niskich właściwościach tarcia. Wyposażone są w poręczne i wzmocnione uchwyty. Aby uzyskać wielokierunkowe działanie zaleca się stosowanie dwóch łatwoślizgów jednocześnie. Przy takim rozwiązaniu można stosować różne rozmiary i rodzaje łatwoślizgów. Nie ma konieczności aby oba łątwoślizgi były wyposażone w uchwyty.

 • TTE-6145 nie przesuwny jest przeznaczony do użytku związanego z transportem z lub do noszy i stołów operacyjnych aby zapobiec zsuwaniu lub poruszaniu się pacjenta.
 • TTE-6140, 200x90 cm, w kolorze niebieskim z 6 uchwytami
 • TTE-6142, 200x90 cm, w kolorze niebieskim z 8 uchwytami
 • TTE-6145, 200x100 cm, w kolorze niebieskim z 6 uchwytami nie przesuwny


Jednorazowe łatwoślizgi z uchwytami

Jednorazowe łatwoślizgi z uchwytami są optymalnym rozwiązaniem do przenoszenia zakaźnych pacjentów lub osób które mogą zakażać płynami ustrojowymi lub krwią itd. Są wykonane ze specjalnego niebieskiego materiału i posiadają 5 wyciętych uchwytów z każdej strony do łatwego przenoszenia.

 • Jednorazowy łatwoślizg jest zalecany do stosowania z przenośnikami TMG- 6420 + 6430 i TMR-6200.
 • Mogą być stosowane w połączeniu z dowolnym łarwopoślizgami firmy Translide w celu poprawy transportu.
 • TTE-6160, 194x85 cm, w kolorze niebieskim z 5+5 uchwytami


Jednorazowy łatwopoślizg Translide w celu zapobiegania infekcji

Jednorazowy łatwopoślizg Translide to optymalne rozwiązanie do przenoszenia zakaźnych chorych lub osób, które mogą zakażać przez płyny ustrojowe, krew, itp. Jest wykonany ze specjalnego białego nieprzezroczystego materiału TNT .

Inne produkty firmy "Empireum Sprzęt Medyczny"
Przenośniki taśmowo-rolkowe

Ochrona zdrowia personelu - umożliwia przełożenie pacjenta bez konieczności jego podnoszenia zapobiegając przeciążeniom kręgosłupa i stawów Bezpieczeństwo i komfort pacjenta – podczas przekładania chroni pacjenta przed uszkodzeniami ciała związanymi z przeciąganiem lub podnoszeniem Wysoka jakość (...)

więcej informacji
Deska ślizgowa z pokryciem do bocznego transferu…

Deska ślizgowa Medi-ROLLER z pokryciem jest przeznaczona do transferu i pozwala łatwo przesuwać pacjenta z lub na łóżko, nosze, nosze ratunkowe, stół operacyjny, stół do badań RTG itp. Łatwoślizg jest odpowiedni do przesuwania pacjenta o wadze nie przekraczającej 120 kg oraz pomiędzy powierzchniam (...)

więcej informacji
Łatwoślizgi jednokierunkowe

Jednokierunkowy materiał ślizgowy zapobiega zsuwaniu się pacjenta do przodu siedzenia i umożliwia opiekunowi łatwe i płynnie położenie pacjenta. Medi-SLIDE TMS6370 (130x45 cm) – z uchwytami Medi-SLIDE TMS6360 (50x45 cm) – typ rękaw

więcej informacji
Pomoce do przemieszczania pacjentów

Drabinka do podciągania się pacjenta Krążek do obracania pacjenta Pas do podnoszenia, przemieszczania pacjenta

więcej informacji
Profesjonalny zestaw do przemieszczania pacjenta

Ten kompletny zestaw profesjonalnych narzędzi ułatwi pomoc w przemieszczaniu pacjentów mających trudności z poruszaniem się. Profesjonalny zestaw do przemieszczania jest zawsze gotowy do transportu i szybkiego użycia, zapewniając większe bezpieczeństwo pacjentom i optymalizację wysiłku opiekuna.

więcej informacji

Empireum Sprzęt Medyczny

Wizytówka firmy

Formularz kontaktowy