Vinno G60

Brak plików do pobrania
Vinno G60


Doskonały, wielozadaniowy ultrasonograf dla najbardziej wymagających diagnostów.
Ultrasonograf ten zapewnia doskonały obraz i ogromną szybkość działania, co przekłada się na najwyższą pewność diagnostyczną. Osiągnięto je dzięki zastosowaniu innowacyjnej platformy RF, która gwarantuje obraz o wyższej rozdzielczości i lepszym kontraście niż kiedykolwiek było to możliwe

Najważniejsze cechy

Vinno G60 zapewnia doskonały obraz we wszystkich trybach i ogromną szybkość działania. Osiągnięto je dzięki zastosowaniu innowacyjnej platformy RF, która gwarantuje obraz o wyższej rozdzielczości i lepszym kontraście niż kiedykolwiek było to możliwe.
Szeroki pakiet funkcji i opcji oraz bogata oferta sond (także Single Crystal) a także doskonały design dedykują ten system dla najbardziej wymagających diagnostów potrzebujących do codziennej pracy doskonałego narzędzia zapewniającego najwyższą możliwą trafność diagnostyczną.

-> Doskonałe parametry gwarancją najwyższej jakości obrazu
-> Nowy system przetwarzający dane wolumetryczne
-> Szeroka oferta sond i funkcji dodatkowych.
-> Świetny design i szereg ergonomicznych rozwiązań.

Innowacyjna platforma RF:

Platforma RF to pierwszy na świecie system, który usuwa potrzebę wstępnej obróbki (pre-procesingu) i demodulacji po stronie platformy sprzętowej (hardweare’u). Dzięki tej unikalnej technologii przetwarzania sygnału, do dalszej obróbki (post-processingu) przekazywane jest prawie 40 razy więcej informacji w porównaniu do tradycyjnych systemów.
Dzięki temu otrzymywane obrazy charakteryzują się lepszą jakością obrazu, wyższą rozdzielczością oraz kontrastem. Platforma ta umożliwia także zastosowanie szerszego zakresu częstotliwości sond – od 1 aż do 25MHz.
Inne produkty firmy "Mar-Med Sp. z o.o."

Mar-Med Sp. z o.o.

Wizytówka firmy

Formularz kontaktowy