Vinno E30

Brak plików do pobrania
Vinno E30


Doskonały obraz, szybkość i stabilność gwarantujące pewną diagnostykę
Vinno E30 to wysokiej klasy ultrasonograf system zapewniający doskonały obraz, szybkość i ergonomię pracy. W systemie tym zastosowano innowacyjną platformę RF, która gwarantuje obraz o wyższej rozdzielczości i lepszym kontraście niż kiedykolwiek było to możliwe...

Najważniejsze cechy


-> Doskonała jakość obrazu
-> Bardzo szeroka oferta sond i funkcji dodatkowych - prosta rozbudowa.
-> Prosta i intuicyjna obsługa
-> Kompaktowy design i szereg ergonomicznych rozwiązań.

Vinno E30 to wysokiej klasy ultrasonograf system zapewniający doskonały obraz, szybkość i ergonomię pracy. W systemie tym zastosowano innowacyjną platformę RF, która gwarantuje obraz o wyższej rozdzielczości i lepszym kontraście niż kiedykolwiek było to możliwe. System ten dedykowany jest dla mniejszych placówek szukających multidyscyplinarnego ultrasonografu o świetnym obrazie i szerokich możliwościach rozbudowy.

Innowacyjna platforma RF:
Platforma RF to pierwszy na świecie system, który usuwa potrzebę wstępnej obróbki (pre-procesingu) i demodulacji po stronie platformy sprzętowej (hardweare’u). Dzięki tej unikalnej technologii przetwarzania sygnału, do dalszej obróbki (post-processingu) przekazywane jest prawie 40 razy więcej informacji w porównaniu do tradycyjnych systemów.
Dzięki temu otrzymywane obrazy charakteryzują się lepszą jakością obrazu, wyższą rozdzielczością oraz kontrastem. Platforma ta umożliwia także zastosowanie szerszego zakresu częstotliwości sond – od 1 aż do 25MHz.
Inne produkty firmy "Mar-Med Sp. z o.o."

Mar-Med Sp. z o.o.

Wizytówka firmy

Formularz kontaktowy