Vinno 8

Brak plików do pobrania
Vinno 8


Doskonale wyposażony ultrasonograf przenośny najwyższej klasy
Vinno 8 to najwyższej klasy przenośny ultrasonograf wyposażony w doskonałą platformę RF, która gwarantuje świetny obraz. Niska waga, panel dotykowy oraz doskonałe wyposażenie gwarantują najwyższą ergonomię oraz pewność diagnostyczną w każdych warunkach.

Najważniejsze cechy

Vinno 8 to najwyższej klasy przenośny ultrasonograf, który wyposażono w doskonałą, opracowaną przez Vinno platformę RF. Zapewnia ona najwyższą jakość obrazu o świetnym kontraście i wysokiej rozdzielczości. Niska waga, panel dotykowy oraz doskonałe wyposażenie gwarantują najwyższą ergonomię oraz pewność diagnostyczną w każdych warunkach.

-> Innowacyjna platforma RF

-> Bardzo bogaty pakiet funkcji standardowych

-> Doskonałe sondy SingleCrystal

-> Niska waga i szereg ergonomicznych rozwiązań.


Innowacyjna platforma RF:

To pierwszy na świecie system, który usuwa potrzebę wstępnej obróbki (pre-procesingu) i demodulacji po stronie platformy sprzętowej (hardweare’u). Dzięki tej unikalnej technologii przetwarzania sygnału, do dalszej obróbki (post-processingu) przekazywane jest prawie 40 razy więcej informacji w porównaniu do tradycyjnych systemów.
Dzięki temu otrzymywane obrazy charakteryzują się lepszą jakością obrazu, wyższą rozdzielczością oraz kontrastem. Platforma ta umożliwia także zastosowanie szerszego zakresu częstotliwości sond – od 1 aż do 25MHz.
Inne produkty firmy "Mar-Med Sp. z o.o."

Mar-Med Sp. z o.o.

Wizytówka firmy

Formularz kontaktowy