Vinno 5

Brak plików do pobrania
Vinno 5


Wysokiej klasy przenośny ultrasonograf
Vinno 5 to ultrasonograf kreujący nowy standard w segmencie ultrasonografów przenośnych. Bazuje on na opracowanej przez Vinno platformie RF, która gwarantuje doskonały obraz.  Ten bardzo lekki ultrasonograf cechuje się wysoką ergonomią oraz daje pewność diagnostyczną w każdych warunkach.

Najważniejsze cechy

Vinno 5 to innowacyjny, przenośny ultrasonograf wykorzystujący opracowaną przez Vinno platformę RF, która gwarantuje doskonały obraz.  Ten lekki aparat  wyposażono w niespotykany w tym segmencie panel dotykowy, doskonale sprawdzi się w praktycznie wszystkich specjalizacjach.

-> Innowacyjna platforma RF

-> Szerokie możliwości rozbudowy

-> Kompaktowy Design

-> Niska waga i szereg ergonomicznych rozwiązań.


Innowacyjna platforma RF:

To pierwszy na świecie system, który usuwa potrzebę wstępnej obróbki (pre-procesingu) i demodulacji po stronie platformy sprzętowej (hardweare’u). Dzięki tej unikalnej technologii przetwarzania sygnału, do dalszej obróbki (post-processingu) przekazywane jest prawie 40 razy więcej informacji w porównaniu do tradycyjnych systemów.
Dzięki temu otrzymywane obrazy charakteryzują się lepszą jakością obrazu, wyższą rozdzielczością oraz kontrastem. Platforma ta umożliwia także zastosowanie szerszego zakresu częstotliwości sond – od 1 aż do 25MHz.
Inne produkty firmy "Mar-Med Sp. z o.o."

Mar-Med Sp. z o.o.

Wizytówka firmy

Formularz kontaktowy