Fotel rodzica

Brak plików do pobrania
Zostaniesz przeniesiony na stronę, która obsługuje sprzedaż tego produktu

 

Fotel dla rodzica do oddziałów pediatrycznych.

 

Fotel rodzica zaprojektowany dla opiekunów dzieci przebywających w szpitalu.

Stabilna i funkcjonalna konstrukcja pozwala na używanie go w każdym pokoju pacjenta. Fotel pokryty jest specjalną miękką i zmywalną tapicerką o właściwościach antybakteryjnych, niepalnych. Wybór w 16-tu kolorach.

Łatwa obsługa rozkładania do pozycji łóżka wraz z pojemnikiem na pościel zapewnia wygodę zarówno podczas dnia jak i nocy.

 

Wymiary całkowite

wysokość całkowita 92 cm

głębokość całkowita 105 cm

szerokość całkowita 89 cm

Wymiary po rozłożeniu:

długość spania 195 cm 

długość całkowita 202 cm

szerokość spania 70 cm

 

 
Inne produkty firmy "Multimed"
Wózek zabiegowy dla instrumentariuszek

Wózek na salę operacyjna dla instrumentariuszek UNIko 328360 Parametry techniczne: Konstrukcja wózka wykonana z podwójnej płyty stalowej profilowanej, malowanej proszkowo, zabezpieczonej antybakteryjnie powłoką BioCote Konstrukcja pozwalająca na umieszczanie szuflad i koszyków w syste (...)

więcej informacji
Szafa na leki z obrotowymi panelami wewnętrznymi

Parametry techniczne  Parametry techniczne Struktura wykonana z podwójnej płyty metalowej, galwanizowanej, pokryta proszkowo lakierem epoksydowym o grubości warstwy 70-80 mikronów, zabezpieczona antybakteryjnie powłoką BioCote, narożniki dodatkowo wzmacniane, powierzchnie gładkie, n (...)

więcej informacji
Fotel dializacyjny

  FOTELE IDEA Wielofunkcyjne, nowoczesne fotele medyczne dla procedur onkologicznych, dializacyjnych lub terapii 1-go dni. Przeznaczenie: Wielofunkcyjne fotele medyczne przeznaczono do przeprowadzania procedur onkologicznych, dializ, odpowiedni dla szpitali jednego dnia, gabinetów zabieg (...)

więcej informacji
wózek zabiegowy dla instrumentariuszek PCM22 i P…

wózek zabiegowy dla instrumentariuszek PCM22 i PCM42 konstrukcja wózka i szuflad wykonana ze stali nierdzewnej blat z podniesionymi brzegami i uchwytem do prowadzenia wózka 4 szuflady ze stali nierdzewnej na prowadnicach rolkowych, 3 z organizerami na leki, jedna głęboka przeznaczona n (...)

więcej informacji
meble medyczne w zabudowie ciągłej

meble medyczne w zabudowie ciągłej Różnorodne rozwiązania techniczne i projektowe w systemie zabudowy mebli medycznych umożli­wiają zaplanowanie i zorganizowanie przestrzeni w sposób racjonalny, oraz zaprojektowanie pomieszczeń o różnym przezna­czeniu. Elastyczność tego rozwiązania pozwoliła stworz (...)

więcej informacji

Multimed

Wizytówka firmy

Formularz kontaktowy