Drzwi wahadłowe FF

Brak plików do pobrania

Drzwi wahadłowe Ampol FF są doskonałym rozwiązaniem do pomieszczeń klimatyzowanych, restauracji, sklepów spożywczych oraz zakładów przemysłu spożywczego – wszędzie tam, gdzie wymagany jest podział pomieszczenia na części przy jednoczesnej konieczności zachowania łatwego dostępu. Godna podkreślenia jest ich trwałość, odporność i spełnianie norm higienicznych.

Skrzydło drzwi FF wykonane jest z folii PCV wzmacnianej siatką metalową, materiału odpornego na wilgoć, parę wodną, uderzenia i agresywne traktowanie. Powierzchnia skrzydła jest gładka i wyjątkowo łatwa do utrzymania w czystości, co jest bardzo istotne w miejscach o wymaganiach higienicznych. Podatność folii PCV i unikalny system jej zamocowania w nośnych profilach aluminiowych czyni skrzydło wysoce odpornym na uderzenia.

Drzwi wahadłowe Ampol FF są dostarczane w stanie kompletnym, w pełni przygotowanym do montażu, wraz z ościeżnicą wykonaną z aluminium lub, na specjalne zamówienie, ze stali nierdzewnej. Unikalny system ościeżnicy Ampol zawiera estetyczne osłony z jednej bądź z obu stron ściany – w zależności od jej grubości.

Wykonanie skrzydeł drzwi Ampol FF z przejrzystej folii PCV ułatwia obserwację przestrzeni za drzwiami. Unikalnej konstrukcji bezobsługowe zawiasy drzwi Ampol FF powodują, że drzwi zawsze wracają do pozycji zamykającej otwór. Drzwi można również doposażyć w całą gamę akcesoriów, m.in. zamki ASSA, lub zamówić niestandardowy kolor profili skrzydła i ościeżnicy zgodnie z paletą RAL.

Ogromna łatwość montażu drzwi wahadłowych Ampol FF pozwala na skrócenie czasu prac przy jednoczesnym zachowaniu wysokich standardów funkcjonowania zamontowanych drzwi.

Inne produkty firmy "Thermod Polska Sp. z o.o."

Thermod Polska Sp. z o.o.

Wizytówka firmy

Formularz kontaktowy