Drzwi wahadłowe Ampol PD

Brak plików do pobrania

Drzwi wahadłowe Ampol PD są doskonałym rozwiązaniem do komór chłodniczych, klimatyzowanych, restauracji, sklepów spożywczych oraz zakładów przemysłu spożywczego – wszędzie tam, gdzie wymagany jest podział pomieszczenia na części przy jednoczesnej konieczności zachowania łatwego dostępu. Godna podkreślenia jest ich trwałość, odporność i spełnianie norm higienicznych.

Drzwi PD świetnie sprawdzają się w miejscach o dużym i intensywnym ruchu: w szkołach, łaźniach publicznych, szpitalach, laboratoriach i zakładach przemysłowych.

Zewnętrzna płycina skrzydła drzwi PD wykonana jest z poliestru wzmacnianego włóknem szklanym, materiału odpornego na wilgoć, parę wodną, uderzenia i agresywne traktowanie. Zewnętrzna powierzchnia skrzydła jest gładka i wyjątkowo łatwa do utrzymania w czystości. Jest to bardzo istotne w miejscach o wymaganiach higienicznych. Skrzydło drzwi ma wewnątrz piankę poliuretanową dającą łączną grubość skrzydła 40 mm, zapewniającą wysoką izolacyjność drzwi.

Drzwi wahadłowe Ampol PD są dostarczane w stanie kompletnym, w pełni przygotowanym do montażu, wraz z ościeżnicą wykonaną z aluminium lub stali nierdzewnej. Unikalny system ościeżnicy Ampol zawiera estetyczne osłony z jednej bądź z obu stron ściany – w zależności od jej grubości. Standardowo drzwi wyposażone są w osłony dolnej części skrzydeł dodatkowo zabezpieczające w przypadku agresywnego traktowania. Każde ze skrzydeł drzwi Ampol PD mają zamontowane okienko ułatwiające obserwację przestrzeni za drzwiami. Unikalnej konstrukcji bezobsługowe zawiasy drzwi Ampol PD powodują, że drzwi zawsze wracają do pozycji zamykającej otwór. Drzwi można również doposażyć w całą gamę akcesoriów, m.in. zamki ASSA, lub zamówić niestandardowy kolor zgodnie z paletą RAL.

Ogromna łatwość montażu drzwi wahadłowych Ampol PD pozwala na skrócenie czasu prac przy jednoczesnym zachowaniu wysokich standardów funkcjonowania zamontowanych drzwi.

Inne produkty firmy "Thermod Polska Sp. z o.o."

Thermod Polska Sp. z o.o.

Wizytówka firmy

Formularz kontaktowy