Drzwi wewnętrzne przesuwne SKJ Pb

Brak plików do pobrania

Drzwi przesuwne przeciwradiacyjne Ampol SKJ Pb zostały zaprojektowane by zapewnić łatwy i wygodny dostęp do pracowni RTG a jednocześnie skutecznie chronić przed oddziaływaniem promieni Roentgena w pomieszczeniach do których dostęp wymaga zastosowania większych drzwi lub w miejscach gdzie nie ma miejsca na stosowanie drzwi rozwieranych. Zasadniczym miejscami zastosowania drzwi Ampol SKJ Pb są szpitale i przychodnie lekarskie oraz kliniki weterynaryjne.

Skrzydło drzwi jest wykonane z laminatu poliestrowego, wzmacnianego włóknem szklanym oraz profili aluminiowych. Unikalny system Ampol zawiera estetyczne osłony z jednej bądź z obu stron ściany – w zależności od jej grubości. Przy zastosowaniu naszego systemu osłon otworu nie są wymagane specjalne wzmocnienia.

Efektywna bariera przeciwradiacyjna standardowych drzwi opiera się na wkładzie ołowianym o grubości do 2 mm. Możliwe jest stosowanie wkładów ołowianych o większych grubościach, ale ze względu na wzrastającą masę skrzydła drzwi takie wykonujemy na specjalne zamówienie. Potrafimy wykonać drzwi z władem ołowiowym do grubości 20 mm.. Drzwi Ampol SKJ Pb są nie tylko odporne, ale również wykonane z higienicznych materiałów, a ich konstrukcja ułatwia utrzymanie ich w czystości.

Drzwi przesuwne przeciwradiacyjne Ampol SKJ Pb są dostarczane w stanie kompletnym, w pełni przygotowane do montażu, wraz z osłonami otworu w ścianie wykonanymi z aluminium lub, na specjalne zamówienie, stali nierdzewnej.


Ogromna łatwość montażu drzwi przesuwnych higienicznych Ampol SKJ Pb pozwala na skrócenie czasu prac przy jednoczesnym zachowaniu wysokich standardów funkcjonowania zamontowanych drzwi.

Niska masa drzwi Ampol SKJ Pb powoduje, że mogą być one otwierane i zamykane ręcznie przy użyciu niewielkiej siły i bez ryzyka przytrzaśnięcia przez poruszające się skrzydło. Jednocześnie można doposażyć drzwi w system automatycznego otwierania i zamykania.

Jako uzupełnienie drzwi przeciwradiacyjnych Ampol SKJ Pb dostarczamy okna stałe, nieotwieralne z szybami o ekwiwalencie wkładu ołowianego o grubości do 2 mm. Okna wyposażone są w specjalne profile ochronne zabezpieczające przed zbieraniem się brudu. Każde z okien jest gotowe do zamontowania i wyposażone w unikalny system ościeżnic samozatrzaskowych.

Inne produkty firmy "Thermod Polska Sp. z o.o."

Thermod Polska Sp. z o.o.

Wizytówka firmy

Formularz kontaktowy